Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros György terv pro & kontra?

Soros György terv pro & kontra?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 12:11
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
0%

Képzeljük el egy hasonló futball kedvelő politikust a tizenkilencedik század első felében itt Európában. Legyen ez Svájci miniszterelnök, úgyis mindig kimaradtak mindenből, szóval az a futballista miniszterelnök felhívja a lakosság figyelmét, mi a terve Hitlernek.

A YouTube van egy beszéde "igen lerohanjuk...(itt Magyarország ot is mondja) aztán kitőr a nevetés a tömegből... merthogy milyen képtelenség.

És mégis megtörtént, hazánkat is megtámadta szerencsére orosz barátaink megmentették Magyar országot, sőt ötven évig vigyáztak ránk, nem vonultak ki, hiszen jó vendégszerető népként megismerve minket elvoltak, mert enyhébb a tél itt, mint ott Russiában. Nem tudom érted-e.

2017. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
24%

"Akkor előbb írd le, hogy mi az a Soros terv, mivel Soros nem tudja, és láthatólag Viki se tudja."


Van még Magyarországon lélegző ember, aki még nem látta videón, írásban, eredetiben vagy fordításban a 6 pontos Soros Tervet, amit úgy mutat be, hogy :


ÍME A TERVEM


Az Európa Parlamnetben ahol ez ügyben szólalt fel ?????

2017. dec. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

[link]


További kérdés?

2018. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

NINCS SOROS TERV!


Csak úgy ad hoc baszik ki mindenkivel - nem számolva a következményekkel - ha érdekei úgy kívánják.

2018. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy Soros terv! Nem hallottad, hogy kiderült hogy kamu?


[link]

2019. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%
Sokan hülyésegnek tartják a Sorostervet, bevallom én is így gondolkodtam? Viszont jelen munkám során szemlyesen bizonyosodhattam meg rola hogy Soros valoban komoly lobbitevekenyseg folytat, es ezt mar evtizedek ota teszi, mikor a fidesz még a kormanyzas kozeleben sem volt...
2019. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
97%

,,Viszont jelen munkám során szemlyesen bizonyosodhattam meg rola"


Bemutattak egy annak mondott valami a Fidesz Bértrollnok képzésen?

2019. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd lesz tisztességes újságírás ahol tájékoztatnak pro és kontra, majd akkor válaszolok. Ilyen egyoldalú tájékoztatás mellet azt sem tudom, hogy valóban van e "Soros terv".
2019. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Hiába emeled ki állandóan a kérdést, amikor már megkaptad a választ.

Orbán-féle Soros terv nincs, konstruktív van, ami egy vészforgatókönyv, és az sem olyan, amiről Orbán beszél. Vész, tehát nem vágyálmok, nem célok megfogalmazása, hanem kényszer esetén tűzoltási terv. És igen, kell, hogy legyen ilyen, mert ha nincs, annál rosszabb lesz.

2019. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
15%

Utolsó, ne maszatolj!

Van terv, és nem fogom leírni, hogy hol találod. Te csak mentegeted Sorost és elmaszatolod a dolgokat. Jó reggelt!

2019. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!