Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te vissza küldted a Nemzetikon...

Te vissza küldted a Nemzetikonzultációt? Ismerettségi körömböl senki se küldte vissza mégis azt mondják minden 4. ember visszaküldte azaz több mint két millióan.

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 01:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Ezt nezd meg, en kicsit megertettem azt a szamot:

[link]


Vigyazat, 444.hu-t tartalmaz!

2017. dec. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 TR75 ***** válasza:
91%

Meg sem kaptam :-D

Hát igen. Az íveket senki nem ellenőrzi, bemondásra megy az egész. Nyilvánvalóan hazugság ez az adat.

2017. dec. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
ismerőseim közül ketten küldték vissza, de mindkettő komoly mentális problémákkal küzd. És ezt nem viccből irtam
2017. dec. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
96%

"? Ismerettségi körömböl senki se küldte vissza mégis azt mondják minden 4. ember visszaküldte azaz több mint két millióan."


Bemész a templomba és mindenki visszaküldte. Ott azt nem értik, hogy hol van a többi 8 millió kérdőív?

2017. dec. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem küldtük vissza. Csak egy fiatalt ismerek, aki visszaküldte. De Sorossal értett egyet.
2017. dec. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Begyújtani jó volt vele, bár csak 4 darabot kaptunk sajnos.
2017. dec. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
12%
Vissza hát. Ha csak ennyit is tehetünk Gyuri ellen, tegyük meg.
2017. dec. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Kidobtam a kukába. Ahogy az ismerőseim nagy része is.

Nyilván kamuznak a számokkal, ciki lenne bevallani, hogy hányan küldték vissza valójában.

A másik meg, hogy szerintem sokan küldték vissza érvénytelenül, szándékosan széttrollkodva a kérdéseket, firkákat rajzolva rá stb.. Mint a legutóbbi népszavazáson is sokan direkt trollkodtak, behúzták az igent és a nemet is egyszerre stb.

2017. dec. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

Én visszaküldtem, és nem vagyok mentálisan beteg (fegyverviselési engedéllyel érdekes nézni ki ha az volnék)

Jöhetnek a piros pacsik

2017. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

Azt hiszitek elértek valamit ha eldobjátok a kérdő ívet? Milyen édes...


Ha már ennyire akarjátok a migriket legalább igennel töltenetek ki

2017. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!