Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan nehéz elképzelni...

Miért olyan nehéz elképzelni egyeseknek, hogy valaki azért fidesz szavazó, mert egyszerűen nem akar újra baloldali kormányt?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 15:34
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
nem a fenéket nem volt...
2017. dec. 2. 16:07
 12/58 anonim ***** válasza:
81%
Nem olyan nehéz elképzelni. Ahogy azt sem, hogy valaki azért ellenzéki, mert egyszerűn nem akar újra Fidesz- kormányt.
2017. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
hát ezt nem igazán tudom elképzelni, hogy ki és miért akarná vissza a szocikat
2017. dec. 2. 16:08
 14/58 anonim ***** válasza:
48%
Mert ők nem akarták szétrombolni az országot és fasiszta diktatúrát építeni helyette, azért.
2017. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
69%
Nem létezik jobb és bal oldal. Pártérdek létezik. Semmi sem mutatja ezt jobban a mostani és a rendszerváltó Fidesz közti különbségnél
2017. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
64%
Miért, a Fityisz az átlagember problémáival foglalkozik? A környezetedben hány ember van akinek létfentartási szükséglet volt az évi 5 stadion és a kisvasút megépítése? Esetleg az oktatás ledegradálása, vagy a külföldön élők szavazati joga?
2017. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
42%

"Folytatom a gondolatmenetemet.


Igen, a Fidesznek az a taktikája, hogy valami ELLEN kell mindig összefogni. De Gyurcsány már unalmas, kérlek haladj a korral kedves kérdező, most Sorostól kell rettegni."


Elmondjam hogy ebben a Sorosozásban mi a csattanó? Az hogy az ellenzék ugyan úgy a fidesz Soros kampányával foglalkozik és nem valódi ügyekről.


Ennyit ér a magyar politikai ellenzék én csak a nyomdafestéket sajnálom amivel rányomtatják a szavazólapra a bukott politikusok listáját

2017. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
69%

"kit érdekel? a baloldal az összes felsorolt kritikát képes alulmúlni"


nagy logika. Csak az a bökkenő kedves uram, hogy ez sovány érv. Az, hogy neked a baloldal szót, és a baloldali alternatívát a Gyurcsány név, és a hozzájuk kötődő kormányzás jelenti súlyosan leegyszerűsítő, és korlátoltságra vagy struccpolitikára vall. De lehet egyszerűen csak önigazolás. És ez cink. Nem bántásból de ha értelmesen áll elő valaki, hogy miért Fidesz szavazó, még bántani se szoktam, mert tudja mutatni, hogy felelősséggel az. És nem önigazolni akar.

2017. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
35%
Ja és kihagytam, a sorosista hatalom illúzióját valóságként értelmezni vagy kezelni a mondandódban, pontosan ugyanilyen szánalmas, önigazolás.
2017. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:

"Mert ők nem akarták szétrombolni az országot és fasiszta diktatúrát építeni helyette, azért.

"


csak úgy véletlenül sikerült értem :)

2017. dec. 2. 16:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!