Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan nehéz elképzelni...

Miért olyan nehéz elképzelni egyeseknek, hogy valaki azért fidesz szavazó, mert egyszerűen nem akar újra baloldali kormányt?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 15:34
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
33%
Igen, a fidesznek sikerült:-)
2017. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:

" Miért, a Fityisz az átlagember problémáival foglalkozik? A környezetedben hány ember van akinek létfentartási szükséglet volt az évi 5 stadion és a kisvasút megépítése?"


családok segítése, egykulcs, minimálbér emelés (bérnyomás)

miért beszélsz mellé?

2017. dec. 2. 16:51
 23/58 anonim ***** válasza:
48%

"családok segítése, egykulcs, minimálbér emelés (bérnyomás)

miért beszélsz mellé?"


Igen ezeket adjuk meg, vannak dolgok amiket helyesen tesz a kormány nagyon is, még akkor is ha nem kifejezetten kielégítően, bár az egykulcsot hagy húzzuk ki mert ugyanilyen helye lenne többkulcsos is...



De a lényeg: Ez elég ahhoz, hogy támogasd?

2017. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted az egykulcs az okés? Hogy aki tegyük fel, 80 ezret keres, az is leadózza belőle, mondjuk a 15%-ot, és aki 600 ezret keres, az is 15%ot?
2017. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
40%

" Mert ők nem akarták szétrombolni az országot és fasiszta diktatúrát építeni helyette, azért."


Ennek ellenére sikerült. 2006 os szemkilövetések, vagy utána ha valaki azt kiabálta hogy gyurcsány takarodj már vitték is a rendőrök (innen ered az hogy a rendőröket "sünöknek" nevezték, aki a húsz évnél idősebb tudja miről beszélek, eléggé népszerű volt ez)

2017. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
68%

családok segítése, egykulcs, minimálbér emelés (bérnyomás)

miért beszélsz mellé?


Aha, valóban, nagyon jó nekem hogy megszüntették a diplomás minimálbért, így annyit keresek diplomásként mint egy szakmunkás. Mindjárt leborulok eléjük. És az egy gyerekes családokat mivel segítették?

Az egykulcsos adó is szuper dolog, majd ha ráérek hálás leszek hogy a fizetésem felét leadózhatom.

2017. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
60%
Látod, te is egy ékes bizonyítéka vagy annak, hogy az, aki a Fideszre szavaz, az intelligenciától igencsak távol álló, ostoba, szűklátókörű ember.
2017. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
19%
24, Igen. Pedig ellenzéki vagyok
2017. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

"Szerinted az egykulcs az okés? Hogy aki tegyük fel, 80 ezret keres, az is leadózza belőle, mondjuk a 15%-ot, és aki 600 ezret keres, az is 15%ot?"


Nem 15% az a 15%, hanem 45 az összes jóléti járulékkal együtt. Szerintem ez nem kevés.


600 ezer nettója 390 ezer.


A másik, hogy ma magyarországon szinte senki nem keres minimálbért, azt meg nem tudom megérteni, hogy az ügyeskedő mikrovállalkozó nem szeretne semmiféle közterhet fizetni, mert bejelenti magát minimálbérre aztán szevasz.

2017. dec. 2. 17:09
 30/58 A kérdező kommentje:

"Aha, valóban, nagyon jó nekem hogy megszüntették a diplomás minimálbért, így annyit keresek diplomásként mint egy szakmunkás. Mindjárt leborulok eléjük."


ha diplomásként azt határozza meg a béredet, hogy mi a legkisebb adható, akkor ott komoly gondok vannak nem gondolod?

2017. dec. 2. 17:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!