Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan nehéz elképzelni...

Miért olyan nehéz elképzelni egyeseknek, hogy valaki azért fidesz szavazó, mert egyszerűen nem akar újra baloldali kormányt?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 15:34
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Ja! 2010-ben nem....... bocs...
2017. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
59%
A kommentek alapján: Na ez a baj ezzel az országgal, hogy mindenkinek csak a rövid távú boldogulása számít, soha nem gondolkozik előre, netán nemzetben. Én is 1 gyerekes vagyok, eüs fizetésű, mégis úgy látom, jól teszik, hogy a családtámogatás mellett állnak, jól teszik, hogy nem dobják oda olyan könnyen az országot a héjáknak, ha lassan is, de hozzá fognak majd nyúlni az eüs rendszerhez is (teszem hozzá, hogy ennek rendberakása még egyetlenegy kormánynak sem sikerült). Ez csak pár dolog, de semmi más pártnál nem látok még ennyit sem! Mindegyik csak egyesült Európa rögeszmével van megáldva, és majd jókat bólogatnak hozzá. Hogy mi lesz, ha megvalósul? Biztos jobb lesz majd az egyéni szinteken? Tényleg biztosak vagytok benne?
2017. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:

"Ki beszél itt a diplomásokról? :-O 2009-ben nem volt akkor levonás a bérből, mint most. Ez hol öngól?

"


de volt, csak ez a minimálbéres proli fejedbe valahogy nem megy bele

2017. dec. 2. 19:19
 54/58 anonim ***** válasza:

Időpont ma 19:19


hol? Konkrét példa? 2009-ben többet kaptam kézhez, mint most. Ez tény. Hol a cáfolat?

2017. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

"de volt, csak ez a minimálbéres proli fejedbe valahogy nem megy bele"


Ennyi. Tessék, ennyit gondol arról aki nem Fideszes. Proli. És ez probléma, de ezzel sajnos még nem lehet mit kezdeni.

https://www.youtube.com/watch?v=I97qj9yU4to

2017. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
75%
hát igen. Egy fideszes nem ismeri csak a saját narancsvilágát, aki nem olyan, az proli, vagy migráns...de a konkrét okot még mindig nem látom, hogy miért ér kevesebbet a bérem, mint 2009-ben...
2017. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:
nem ér kevesebbet, csak mélyretardált vagy :)
2017. dec. 3. 12:24
 58/58 A kérdező kommentje:

"hol? Konkrét példa? 2009-ben többet kaptam kézhez, mint most. Ez tény. Hol a cáfolat?

"


ha szerinted 87 ezer több, mint 106 ezer, akkor neked komoly hiányosságaid vannak általános iskola első osztályát illetően

2017. dec. 3. 12:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!