Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is itt az ideje...

Szerintetek is itt az ideje elgondolni egy nagykoalíciót a Jobbik és a többi ellenzéki párt között?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=BMgYQn1JIkM


Szerintem amire Heller Ágnes buzdít már nem is tűnik olyan lehetetlennek, és butaságnak. Amikor először mondta, még nem gondoltam erre, de egyre inkább az a meggyőződésem, hogy egyszer ennek vége kell lennie, és ez egy lépés lehetne nemet mondani arra ami Magyarországon zajlik.


És mondom ezt úgy,m hogy nem vagyok Jobbikos, sem szimpatizáns. De már engem sem érdekel. Vona mérsékli a pártot, sajnos túl lassan, plusz megváltozott a felállás. Nem?



2017. dec. 9. 11:49
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nem, kevésbé beszédesek mint mint más tényezők, csak jól esik neked. Ez magánügy.
2017. dec. 16. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!