Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van-é értelme egyáltalán...

Van-é értelme egyáltalán politikával foglalkozni : Pro & Kontra?

Figyelt kérdés

Pro : - Összeveszel a családtagjaiddal, anyósokkal, szomszédokkal, barátokkal. Mindenki életfájdalmában a különböző politikai ideológiákat találja meg. Te pedig akármelyik oldallal szimpatizálva az összes bajait testesíted meg, hiszen a vélt ellenségét támogatod. Kell ez neked?


-A stressz minden szervnek káros, öregbíti a bőrt is. A Napi szinten őrlődés lassú krónikus betegségek kialakulásához vezetnek, amik fájdalmas végben, csökkent munkaképességben, pénztelenségben érnek véget. Megér ez ennyit?


-Semmi értelme olyanon rágódni egész nap, ami nem vezet sehova. Tehetetlen vagy. Annyi jó dolog van az életben. Miért nem választasz egy hobbit?


Kontra : - Végülis a fórumokon a politikai eseményeken kitombolhatod magad. A közösség együttérző tagja lehetsz. Együtt szidhatsz másokat amiért igazán te magad tehetsz és nem kell elgondolkodnod sem azon, hol rontottad el, mit kell tenned magadnak ahhoz hogy jobb legyen, mert baráti megerősítést kapsz másoktól. Inkább írd ki magadból a neten vagy kiabáld ki magadból utcabálokon a fájdalmat, mint szétverjél, romboljál.


Melyik a jó választás?


2017. dec. 12. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
egyik se mivel babszinhaz.mikor Donald most behuzta a valasztast,remenykedtem,hatha,haatha nem egy puppet,par honapra ra,mar abban sem vagyok biztos megepul e a fal.....
2017. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Így 25 évesen azt tudom mondani, hogy nem.

Körülbelül 10-12 évvel ezelőtt kezdtem el először érdeklődni a politika iránt, de mostanra úgy vagyok vele, hogy teljesen felesleges, legalábbis magyarországi, pártpolitikai viszonyokban.


A világpolitika alakulása azért még mindig érdekes.

2017. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Lazy Lover ***** válasza:
12%
nincs! ez az egész Magyar politika 1 gyülölet keltés nem más
2017. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán van értelme. Én is már ritkán foglalkozok vele, itt néha olvasgatom a kérdéseket stb a comment szekciókat tudatosan kerülöm.

100% ban nem akarom kizárni az életemből de a mostaninál jobban már biztos, hogy nem fogok foglalkozni vele.

2017. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kovpet ***** válasza:
86%
A baj az, hogy ha nem foglalkozol a politikával, az akkor is foglalkozik veled, ugye. Tehát ha nem foglalkozol a politikával, akkor a saját jövőbeli életeddel nem foglalkozol (kivéve, ha hamarosan elmész az országból, de akkor meg a szüleid és itt maradó barátaid életével nem).
2017. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

akkor van értelme vele foglalkozni ha milliomos cég igazgató vagy stb olyan szektor ahol a rendszerben lévő minimális változásokon is nyerhetsz vagy veszthetsz.


Minden másnak akik nincsenek a felső tízezerben teljesen felesleges vele foglalkoznia, mert nem számít semmit, az már csak a politika által generált illúzio hogy számitasz viszont nekik csak a szavazatod számít semmi más, ezért kampányolnak igérgetnek de azok az ígeretek sosem többek nettó hazugságnál

2017. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 ConnectCare ***** válasza:
82%

Szerintem érdemes. Nyilván nem fogod egyedül a világot megváltani, de egyrészt képben lenni jó, másrészt pedig kis változtatásokat azért simán meg tud csinálni bárki, akár egyedül is.


Beléphetsz egy pártba is, de ha az nem is jön be, semmi akadálya nincs annak, hogy pl. egy helyi rendelettervezettel megkeresd az önkormányzatod vagy elmenj elmondani a véleményed egy közmeghallgatásra.

2017. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

A jelenlegi gyűlöletkeltő politikai helyzetben csak akkor, ha

tükörbe nézel ésolyan alak néz vissza rád, akinek

- sem gerince,

- sem bőr a képén nincs!

2017. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te kevered a pro és kontra szavak jelentését.
2017. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, hogy mit értel "foglalkozás" alatt. Tájékozódni, utánaolvasni a dolgoknak, van értelme. Politika miatt bárkivel összeveszni, nincs.
2017. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!