Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lenne a legjobb jelölt egy...

Ki lenne a legjobb jelölt egy összellenzék?

Figyelt kérdés

És miért? Nyílván azokra vagyok kíváncsi akik ilyen ellenzéki oldalra szavaznának.


Olyan módon hogy ki az akit mondjuk elfogadnának a Jobbikosok, és az LMP-sek, és azok is akik a Karácsony féle formációra szavaznának?



2017. dec. 21. 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Puzsér kritikában jó, építésben aligha. Nem az a jó miniszterelnök, aki csak kritizálni tud. Puzsérről nehezen hihető, hogy akár egy pártot össze tudna tartani, nem egy országot. Tovább az is kérdéses, hogy miféle párt állna be mögé?
2017. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam, hogy Puzsér jó miniszterelnök lenne, hanem hogy szerintem lenne esélye nyerni. Karácsony meg Szél tök jó, de ha egyszer nem fognak soha a büdös életbe nyerni, akkor tök mindegy.
2017. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kovács Gergely.


Karizmatikus, vicces, szexi, mond fűt-fát emellett ingyen adna sört illetve örök életet+20-évet... Kell ennél több? Nekem nem.

2017. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Aha. És gondolod, mindezt a saját zsebéből fizetné? Nem, a tiédből. Az enyémből nem, mert a kezére csapok, ha oda nyúlkál.
2017. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Oszt ha nyúlkálna...még is jobb helyre menne mint most :P
2017. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!