Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarnak kormányváltást...

Miért akarnak kormányváltást az emberek?

Figyelt kérdés
Nem értem miért akarják az emberek leváltani a Fideszt, holott az elmult időszak legjobb kormánya ez! Állandóan azt hallom, hogy szegénység van, meg az embereg nyomorognak, holott tele vannak a bevásárlóközpontok meg a plázák. Aki dolgozik, megél, PONT. Szegénység még a leggazdagabb országokban is van. Nem az aktuális kormányt kell hibáztatni a saját nyomorunkért. Nem a Fidesz emberei járják a munkahelyeket és rámutatással rugatják ki az embereket. Az ellenzék meg csak az egészségügyet szajkózza, hogy romokban van. Mintha náluk minden rendben lett volna... akkor még a sürgősségin kávéval és meleg teával kínákták a betegeket, és felújított korházak közül kellett válogatnunk? MARHASÁG! Az e.ü. régen is romokban volt, de most elindult valami jó, és ez nem jó???

2017. dec. 31. 15:10
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
24%
Többség nem akar kormányváltást...
2017. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
84%

Talán mondjuk ezért.. (is)

https://www.youtube.com/watch?v=i1hUA5WtbUs


Az, hogy az E.Ü eddig is romokban volt, az nem vigasz, csak azt jelenti, hogy az előző kormány is inkompetens barmokból állt. Dolgozik haverom a nemzetgazdasági minisztériumnál + én is dolgoztam állami cégnél. Nem akarod megtudni, hogy miket csinálnak az EU-s milliárdokkal... és most nem csak a stadionokra meg a felcsúti choo-choo train-re gondolok. Miközben havonta körbe tapétázzuk az országot valami vén milliárdos képével. Oké tételezzük fel, hogy tényleg maga a sátán ez a Soros György. És mitől lesz jobb, ha havonta új "profilképet" teszünk ki róla milliárdokért? Nem csak az M1-t meg az Origot kell nézni..

2017. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem szeretnek szarul élni.
2017. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
37%
#2 Ha beleláttál mit csinálnak a támogatásokkal akkor miértnem tettél feljelentést hűtlen kezelés ügyében?
2017. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező a többség nem akar váltást, csak szeretik úgy beállítani a dolgot, mintha az egész ország romokban lenne az emberek éheznek, nincs munkájuk, betegek és nincs egy kórház se...
2017. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
80%
4 - Jajj de aranyos vagy :D :) 1.) Haverom még ott dolgozik.. nyilván nem szeretné elveszíteni a munkahelyét.. főleg most, hogy kezd normális fizetést is kapni 2.) Mert szerinted abból mi lesz, ha egy teljesen átlagos utcai kisember kezd valamit itthon? Maximum kikerül a képem az Origo címplajára, hogy én vagyok Soros György elveszett unokája és most én próbálok szétverni mindent a választások előtt + én is migránsokat simogatok stb.. Most szedik atomjaira a Jobbikot. Ki áll ki melletted mégis? :) A rendőrség? A többi állampolgár? Jaa.. láttuk.. Mi lett Sándor Máriával is.. vagy, hogy mindenki leszarja, hogy a nemzeti gázszerelőnk 1 év alatt vagy 15 helyett ugrott a gazdagok listáján. Van egy videó is erről ahol a magyarországi Forbes szerkesztője beszélt arról, hogy ha teljesen magától lenne ilyenre képes az a gyökér, akkor már az amerikai Forbes kereste volna fel, hogy címlapra kerülhessen, mert ekkora vagyonosodás ilyen rövid idő alatt.. Képtelenség piaci keretek között.
2017. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
68%

#4

Hogy poltpetinek megint alá kelljen írnia egy papírt, hogy miért szünteti be az el sem kezdett eljárást? :D

2017. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom mindenki más miatt. Nekem négy óriási bajom van a kormánnyal:


1) Korrupció. Tudom, lopott az MSzP is (habár nem ennyit!!!!), de ez nem mentség. Én nem vagyok szoci, őket is szívből utálom.


2) Fiatalok kivándorlása. Hosszútávon ezt tartom a legnagyobb problémának. Márpedig egy probléma megoldásának első lépése az, hogy felismerd a problémát. Orbánt amikor ezzel szembesítették azt mondta hogy kalandvágyból mennek olyan sokan, nem foglalkozik vele.


3) Külpolitika. Habár megvan a kritikám az EU-val szemben (pl. migránskérdésben), de ők a szövetségeseink. Érdekes módon a többi kelet-európai ország sem kapott migránsokat, és komolyabban is veszik őket Brüsszelben mint minket. Teljesen felesleges rövidtávú BELpolitikai sikerek miatt fantomháborúzni egyfolytában Brüsszellel.

Amikor Ukrajnában átment az új oktatási törvény Szijjártó kiadott mérges nyilatkozatokat, és csodálkozott hogy miért nem érdekel senkit se Magyarország.


4) Utálom a stílusukat is. Ez lehet hogy rövidtávon engem személyesen nem érint annyira, de hosszútávon egy konstruktív politikai kultúra lenne a cél, nem pedig az "aki nem velünk az ellenünk van és dögöljenek meg" mentalitás (persze ebben sem csak a Fidesz sáros, de jelenleg ők a legsárosabbak).


Arról plakátolt a Jobbik hogy korruptak vagyunk? -> Nesze 600 milliós büntetés

Demeter Márta feltett egy kérdést a Parlamentben -> Orbán válasza: "ööö... boldog karácsonyt"


Na meg az egész demagógia... Amikor megláttam az első Soros-plakátot a buszmegállóban, azt hittem hogy megint a kétfarkú kutyapárt szórakozik...

2017. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
81%

Milyen jó indult meg, hülyegyerek?

Az, hogy nincs orvos, a sürgősségin 8 órákat várnak a betegek, fertőzésekbe halnak bele, mert nincsenek alap fertőtlenítőszerek, közben meg százmilliárdokat verünk el sorra baromságokra, lórehabilitációs termálfürdőkre, felcsúti akadémiákra, hétszeres árból megrendezett vizes VB-kre és ehhez hasonlókra?

Amíg nem lesznek élve felboncolva azok, akik éljenzik a korrupciót, addig Magyarország mindig ilyen putri hely marad.


A bevásárlóközpontok meg a plázák az MSZP alatt is mindig tömve voltak, akkor mégis jártattátok folyton a pofátokat, hogy milyen nyomor van, most meg ez az alapja annak, hogy mennyire jó minden?

Olyan pofátlan, retkes kettős mérce, amit leműveltek, hogy az ember gyomra görcsbe rándul és öklendezni kezd tőle.


Tudod mi a különbség a te fajtád és az enyém között? Az, hogy én az MSZP alatt is bíráltam a kormányt és a mostanit is ugyanúgy bírálom, te pedig azért gyűlölted csak az MSZP-t, mert akkor nem a te kutyád kölykei voltak hatalmon és nem ők lophattak. Csak ennyi volt a bajod.


És tudod mit? Szégyen, hogy az egész ország tele van olyan focidrukker-mentalitáson vegetáló emberekkel, mint te. Szégyen és gyalázat.

2017. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
65%
#1: Az ellenzéki pártok együttes támogatottsága minden felmérés szerint nagyobb mint a fideszé, tehát a többség kormányváltást akar.
2017. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!