Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország az "olcsó"...

Magyarország az "olcsó" emberek miatt trutyiban?

Figyelt kérdés

A fiatalabb generáció azért próbál lázadozni, szervezkedni, szakszervezeti demonstrációkat tartani.


Általában nem is értik,hogy minek ez, sőt meg elkezdenek sivalkodni,"örülj,hogy van munkád" "más ennyit sem keres"....stb, mind ismerjük a Kádárista generáció betanult szövegét.Mert Kádáristák, annak a rendszernek a legnagyobb haszonévezői voltak ma pedig a visszasírói.


Velük az a baj, hogy többségük képzetlen és túl kevés pénzért vállalják el a munkákat, ami tartósan alacsonyan tartja a béreket.

A fiatal generáció meg kezd belefáradni az olcsó Jánosok és Marikák hülyeségeibe, ez látszik a kivándorlási mutatókon, melyeknek semmi köze ahhoz,hogy melyik politikai párt van hatalmon, semmi a köze a Fideszhez vagy a szocikhoz.Az olcsó emberek mindkét oldalon ugyanolyanok.



Én közlekedésmérnökként végeztem, bár nem abban dolgozok.Vannak szaktársaim, akik a MÁV-nál, BKV-nál dolgoznak.Ők is akartak demonstrációt szervezni, erre jöttek az olcsó Jánosok és Marikák és elkezdtek szitkozódni, "hálátlanok, minek szervezkedtek, örüljetek,hogy van munkátok".


De, a versenyszférában csak egy fokkal jobb a helyzet.



Nyugat-Európában, amikor ilyen demonstrációk vannak,

akkor addig nem gördül, nem repül nem megy a gyártósor, addig nem fog tollat senki, ameddig nincs bérmegállapodás és ez így helyes.

Nyugaton sem az emberek két szeméért lettek olyan jó fizetések, hanem kiharcolták, rengeteget demonstráltak érte.


2017. dec. 30. 12:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Is...
2017. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
46%

Hát gyerekek, ez már röhej, itt műveltek a kádározással.


Legtöbbször az a duma, hogy a mocskoskádáristák folyton csak követelőznek, nem tanultak semmit, nem dolgoznak, meg mindent az államtól várnak el, most meg az a duma, hogy a mocskoskádáristák folyton befogják a pofájukat, és aprópénzért is dolgoznak, és nem követelőznek, mint a mai fiatalok.


erre ezt tudom mondani:

:-DDDDDDDDD


Ha utálni akarjátok a 45 évesnél idősebbeket legalább konzisztens legyen már, hogy miért! :-DDDD

2017. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
15%

itt vidéken (nem budapest az vidék) úgy néz ki a főváros mint egy lepratelep. lepukkant házak, szétrohadt utak stb.


szerintem azért vándorolnak el mert nem bírják a látványt

2017. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%
Ja és még valami, engem az nyomaszt, hogyha majd eltelik húsz év, és én is leszek ötven, akkor meg azt fogom hallgatni, hogy a mocskosorbánisták vénemberek miatt van ez meg az, akik élősködtek a fiatalság jövőjén az Orbánviktor idején, aztán meg majd jön valaki, aki közlik, hogy azért rossz az országnak mert a mocskosorbánistákok tanulatlanok, semmirekellők és minden munkát elvállalnak aprópénzért.
2017. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
34%
2, Pont az a lényege a kádári alkunak, hogy egy komplett generáció szopta be azt, hogy az egész életet le lehet úgy élni, hogy ne kelljen a komfortzónájából kimozdulni... És mivel az idősek alkotják a lakosság nagy részét, a közéletet is rájuk szabják. Vagy ők úgy szabják meg maguknak...
2017. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%
3, Az igen... Mert a cigánytelepek nyilván élhetőbbek mint Budafok vagy Rákospalota xd
2017. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

A magyar egy jobbágynép. Ez van.

Már 1945 előtt is azok voltak, sőt, onnan ered a jobbágyságuk.


Nem is ez a baj, hanem hogy egyszerűen képtelenek kimászni ebből a mentalitásból. Kezdjük ott, hogy nem is akarnak. Ez a valódi baj.

2017. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
2017. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

"Kezdjük ott, hogy nem is akarnak. "

Nem a túrót!

Mért beszélsz hülyeségeket szándékosan vagy tudatlanságból?!

2017. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

" 3, Az igen... Mert a cigánytelepek nyilván élhetőbbek mint Budafok vagy Rákospalota xd"


írtam, hogy főváros nem tudsz olvasni, én konkrétan debrecenről beszéltem. elhagyod a főutcát és vége. nem kell túl messzire menni...

2017. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!