Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarnak kormányváltást...

Miért akarnak kormányváltást az emberek?

Figyelt kérdés
Nem értem miért akarják az emberek leváltani a Fideszt, holott az elmult időszak legjobb kormánya ez! Állandóan azt hallom, hogy szegénység van, meg az embereg nyomorognak, holott tele vannak a bevásárlóközpontok meg a plázák. Aki dolgozik, megél, PONT. Szegénység még a leggazdagabb országokban is van. Nem az aktuális kormányt kell hibáztatni a saját nyomorunkért. Nem a Fidesz emberei járják a munkahelyeket és rámutatással rugatják ki az embereket. Az ellenzék meg csak az egészségügyet szajkózza, hogy romokban van. Mintha náluk minden rendben lett volna... akkor még a sürgősségin kávéval és meleg teával kínákták a betegeket, és felújított korházak közül kellett válogatnunk? MARHASÁG! Az e.ü. régen is romokban volt, de most elindult valami jó, és ez nem jó???

2017. dec. 31. 15:10
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
86%

"#8 Korrupció volt, van, és lesz. Szerintem nem lesz párt amelyik ne így tenne. "


Igen, erre mondtam hogy sz-r duma. Amikor Gyurcsány van hatalmon akkor pfejj de korrupt. Ha Fidesz van hatalmon, akkor "ahh nem Gyurcsány is korrupt volt".

Én nem csak kormányváltást szeretnék hanem egy korszakváltást, ahol az elmúlt 28 évet leváltjuk fideszestől mszp-stől...


"Kivándorlás: Szerintem a kivándorlás nem most kezdődött, hanem azzal, hogy megnyíltak a határok, és sok fiatal a többszörös fizetés reményében szerencsét próbál külföldön."


Nem mondtam hogy most kezdődött, hanem azt hogy szerintem ez a legnagyobb probléma.


"A legtöbbjük mégis hazajön néhány év múlva, mert az ottani viszonyokhoz képest nem tud olyan életszínvonalon élni."


Bárcsak...

2017. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Aki rendesen dolgozik, nem 47ezret kap!
2017. dec. 31. 16:18
 23/44 anonim ***** válasza:
4%
Mennyivel jobb lenne a Jobbik-LMP-MSZP-DK kormánykoalíció Kolbászból lenne a kerítésem.
2017. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
89%
Amikor valaki feltesz egy kérdést, pláne ha meg is magyarázza, nagyjából eldőlt érdemes-e rá válaszolni. Jelen esetben nem érdemes. Kérdés sincs. Egy önmegerősítési igény van mindössze. Úgy tűnik,a kérdező azért néha elbizonytalanodik.
2017. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

#9


Az, hogy a hosszú a várólista, nem a kormány hibája. Sok a beteg. Ez mekkora ócska kifogás a kormány ellen. De ehhez kell egy értelmi szint, ami a stílusodból kifolyólag nincs meg!

2017. dec. 31. 16:30
 26/44 anonim ***** válasza:
65%
Te nem is kérdezel, csak egy fasisztoid kormánypropagandát böfögsz. Ez a gyakorikérdések, nem a gyakori fogyatékosok.
2017. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
72%
21- Teljesen egyetértek! A parlament minimum 90%-a röpülne, de lehet inkább 100% párttól függetlenül. Fidesz-Mszp-DK.. minimum ezek. Még a jobbikot is lehet idecsapnám. Egy teljesen új gondolkodású politikusokból álló parlament kell. A jelenlegi bent ragadt kiöregedett bútorzat, ami látszik is. Teljesen más rendszerben szocializálódtak. Fingjuk sincs, hogy egy mai gyereknek mennyire LÉTMINIMUM lett az, hogy minimum angolul folyékonyan megszólaljon. De lassan már a programozás is idejön.
2017. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
80%

"#8 Korrupció volt, van, és lesz. Szerintem nem lesz párt amelyik ne így tenne."


Akkor elég beteg egy világképed van, édes ecsém.

De ne aggódj, nem vagy egyedül. A magyarok többsége sajnos ilyen, mint te.

2017. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
69%
Nem lenne kolbászból a kerítés, csak egy számonkérhető kormány lenne minek után többszörösen koalíciós, és nem tudna visszaélni a hatalmával, és valamiféle jogállami keretet teremtenének, ahol lehet kampányolni, lehet szabadon működő sajtó, nem propaganda minisztert neveznének ki hanem egészségügyit ugye, és egy sor dolgot, amiben már nem lenne kötelező egyetérteni velük. A legelső dolog ami már változna: konszenzussal találnának valakit Polt Péter helyére, Áder János helyére, az alkotmánybíróságra, új médiatörvényt alkotnának, új választójogi törvényt, arányos parlamentet, ezek után rémegyszerű: új választást is lehetne kiírni, és a kutyát se érdekel nyerjen megint a Fidesz, de ilyen keretek közt kormányozzon, ne 2/3-al hanem a maga 35-40%-ával.
2017. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
76%
2014-ben több ember szavazott ellenzéki pártra mint a Fideszre! Most akkor egyesek miért hazudják hogy nem akartak/akarnak kormányváltást?
2017. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!