Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ez jó érv, hogy a...

Szerintetek ez jó érv, hogy a fideszre szavazzak?

Figyelt kérdés

Viszonylag fejlett városban lakom a magyar átlaghoz képest (győri vagyok). De eddig úgy voltam vele, hogy tök szuper lenne ha az egész ország ilyen fejlett lenne.

De sok fideszes szavazóval találkoztam a 4 év során akik szegény településen laknak és elégedett a fidesszel. És most már úgy vagyok vele ha ők ennyire elégedettek akkor nem akarok a boldogságuk útjában állni és szavazok a fideszre.


2018. jan. 12. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Ha neked ez érv, hogy a mellé állj , hogy folytatódjon az uszítás, uszító plakátok, uszító konzultációk, uszító sértegető kampányok, a szervezett állami rablás, jogállam nem tisztelése, az amúgy is gyatra szociális modell lezüllesztése, az egyenlőtlenségek tudatos növelése, illiberális haverkodás, a Horthy rendszer restaurációja, akkor tedd. Csak tudj róla, hogy a tudatos emberi rosszindulat oldalára állsz.
2018. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Én is a Fideszre fogok. Szavazás után megyek ki Ausztriába unokatesómhoz, de rengeteg fideszest ismerek, akik itthon élnek és folyamatosan azt hallgatom tőlük, hogy mennyire hasít az ország és itt a legjobb élni.

Azt akarom, hogy amikor bedől az ország, minél nagyobb hatalom legyen az imádott pártjuk kezében, hogy elgondolkodjanak a dolgokon, hogy mi is történt igazából. Márpedig ez kétségtelen, hogy a Fidesz nyeri a tavaszi választásokat.


Addig nem lesz változás Magyarországon, amíg a mélymagyarok be nem látják, hogy a magyarok nem felsőbbrendűbb nép és hogy a saját készülékükben kell keresni a hibát, nem az idegen ellenségekben, amiket beképzelnek maguknak.

2018. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem, ez nem jó érv. Tipikusan az a mentalitás, hogy "nem szavazok kis pártra mert kicsi", csak fordítva: "azért szavazok a fideszre, mert az nagy és mások is rá szavaznak".

Arra szavazz, akit te a legjobbnak gondolsz, ne arra akit mások annak tartanak. Mindegy hogy kimutathatlanul kicsi ( KDNP, Munkáspárt ), viccpárt ( MKKP ), szimplán csak kis párt ( Momentum, LMP, stb ), vagy nagyobb ( Jobbik ), a lényeg hogy a saját érdeked és ideológiád alapján szavazz.

2018. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha te elégedett vagy a helyzeteddel, életeddel, akkor végülis nincs különösebb okod másra szavazni, hiszen nem tudhatod, hogy az milyen lesz.
2018. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Valakinek ki kell fizetni paks2-t meg eltartani a fideszeseket, dolgozni a földjeiken. Megérdemlitek.
2018. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4

2014-ben nem a fideszre szavaztam pedig akkor is nagy párt volt:)

2018. jan. 12. 17:31
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Úgyvan! állj be te is az agyhalottak közzé.


https://www.youtube.com/watch?v=exYziMv2k5A

2018. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2018. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A becsületes emberek gyülekezete. :)))


[link]

2018. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Amiért szerintem érdemes a Fideszre szavazni:


-egykulcsos adó


-családtámogatási intézkedések tömkelege (ami, nem csak akkor jó ha konkrétan családos vagy, hanem ösztönöz a családalapításra-gyermekvállalásra és erre eléggé szükség van, hisz fogy a népesség)


-migránsokkal szembeni hozzáállás


- a többi párt vezetői közül egyet sem tartok alkalmasnak a miniszterelnök-pozícióra: Az ellenzéki vezetők jelentős része még a pártját se tudja növelni 1-2%-ról, vagy kismértékben ugyan de csökken, sőt van olyan ellenzéki párt,aki egykor a legnagyobb támogatottsággal bíró volt most meg kb lenullázza magát. A saját pártjukat nem tudják jól vezetni, hogy vezetnének jól egy országot?



(Egyébként Én is győri vagyok. Az itteni Fideszes többségű önkormányzat nagyon jól végzi a munkáját,ezt már az ellenzékiek se tudják megcáfolni, Győr ezerrel hasít)


Szerintem szavazz nyugodtan a Fideszre!

2018. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!