Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért marad kormányon a fidesz?

Miért marad kormányon a fidesz?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy a többség ellenzéki (úgy értve, hogy nem akarják a fideszt), csak nem mennek el szavazni. Az emberek ilyenkor nem gondolkoznak?


Szóval a fő kérdésem: nem lenne az jobb, ha akár több párt is bejutna a parlamentbe, és a fidesznek koalíciót kéne állítania valaki mással? (Azt hiszem, Németországban valami hasonló volt, de nem követem a dolgokat.)

Ebben az esetben nem tudna úgy kormányozni, ahogy csak akar. Ha nem vállalja így, akkor meg új szavazás jön ha jól tudom.


Fiatal vagyok, szóval nem nagyon értek a politikához, ezt beismerem. Ennek ellenére el fogok menni szavazni, hisz más beleszólásom nincs a dolgokba. De miért jó otthon ülni? Miért jó látni az adott embereknek, hogy megint az nyer, akit nem szerették volna - de képtelenek voltak hétvégén 20 percet sétálni és beikszelni valakit? Vagy máshonnan: mit tudhat a fidesz, ami miatt megint eléri a célját?


Jöhet bármilyen szavazó véleménye, csupán emiatt nem fogok pirospacsizni. Aki értelmetlenül sorosoz és stb, annak viszont jár.



2018. jan. 16. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az átalakitott választási rendszer miatt ugyis elcsalja a választást, azért fognak mwgibt ők lenni.
2018. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#9 "Nincs realitása annak, hogy az Orbán-rezsim elmúlik, mint egy könnyű, tavaszi nátha?"


Mitől múlna?


Attól, hogy Gyurcsány összefekszik Vonával?


Matematikailag, esetleg...


De a szavazóknak felfordul a gyomra mind a DK-ban, mind a Jobbikban, és inkább elmennek a kocsmába és együtt berúgnak, hogy valami nyomja már el ezt az émelygést...

2018. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!