Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehet kissé ciki már a...

Nem lehet kissé ciki már a kormány és a fideszesek számára is egy olyan rádiós (Kossuth) műsorvezető, mint amilyen pl. ifj. Tóth György és Juhász Zsolt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Fogalmam sincs, kik ezek, gondolom az emberek többsége is így van ezzel. De attól, hogy egy cikis ember szeret egy filmet pl, attól még én is szerethetem. Nem újságírókra szavazunk, hanem poltikai értkérendszerekre, eredményekre, célkizűzésekre, miniszterelnök-jelöltekre.
2018. jan. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem lehet kissé ciki már a folyamatos vergődés? Én már csak röhögni járok fel ide... :-)
2018. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alain Delon ***** válasza:
Mi a baj velük? Én már csak nagyon ritkán és akkor is keveset hallgatom a Kossuthot.
2018. jan. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Egyáltalán nem hallgatom a Kossuth rádiót, tisztában vagyok vele hogy ott csak a kormány dicsőítése megy és a minden így jó ahogy mi csináljuk című paraszt vakítás.


A valós helyzet egy csöppet sem érdekli az ott szereplő politikusokat. Sajnos velük ellentérben Magyarország nemjól teljesít.

2018. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Persze hogy nem. Ezért kapják a fizetésüket, így kell viselkedniük.
2018. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!