Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi a véleményetek...

Jobbikosok! Mi a véleményetek ezután a Jobbikról?

Figyelt kérdés

[link]


Látszik, hogy hazudnak össze-vissza, mentik ami menthető. De Vona hogy lehet ilyen buta? Hogy keveredhet ilyen ellentmondásba önmagával?

Ami engem nagyon megfogott a dologban az a Google fordítós mizéria :D

(Azzal ne gyertek, hogy a közmédiából linkeltem forrást - sajnos jobbikos oldalon nem olvastam ezt.)



2018. jan. 27. 11:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

Maga sem tudja, fiú - e vagy lány. Keresi a helyét, világnézetét. Tegnap gárdista mellényben ült a parlamentben, holnap talán rózsaszín ruciban vonul fel a Pride - on, a szemem nem rebbenne, ha megtenné.


Azért egy közel 40 éves embernek lehetne már kialakult világnézete, politikai mondanivalója - neki nincs.


Oké, ápoljunk kapcsolatokat a turáni népekkel, nincs ellene kifogásom, de ebből még nem következik, hogy éltetni kell az iszlámot.


Régi bölcsesség: aki nem tud arabusul, ne beszéljen arabusul. Miért nem nézett utána, hogyan utalnak a törökök Istenre, Allahra, hogyan kellene ezt a gondolatot helyesen kifejezni, amit mondani akart? Nem gondolom, hogy Vona tud törökül, ha tudna, nem lenne ez a felhajtás, nem hibázott volna, ha nem tud, akkor meg mi a francnak bohóckodik betanult mondatokkal?


Nem tudja mit akar. Azaz egyvalami nagyon kéne neki: a hatalom.

2018. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nem tetszik az iszlámmániája a legkevésbé sem. De ha a Fideszt leváltják akkor még mindig egy fényévekkel hitelesebb, kevesebbet hazudó, kevesebbet szélkakaskodó banda veszi át az országot, mert a Fidesz hazudozásban és irányváltásokban mindenkit leköröz.
2018. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%

Voltam már Jobbik szimpatizáns...

De retteneetesen csalódtam bennük!

2018. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

"De ha a Fideszt leváltják"


Csak nem fogják leváltani, főleg úgy, hogy magukat nyírják ki. Már ellenzéket sem képesek irányítani (így is belebukik Vona a hazudozásaiba, botrányaiba), mi lenne ha ő lenne a miniszterelnök?

2018. jan. 27. 12:02
 5/26 anonim ***** válasza:
44%

Én nekem már mindegy ki, csak ne a Fidesz :)

Egy ilyenen nem fogok fennakadni.

2018. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező...

Orbánékról is milliónyi botrány került felszínre, de a sok birkuci még ennek is tapsol.

Hiába a sok bizonyíték, nem tudják leváltani!

2018. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Én nem voltam jobbikos soha, nem is leszek. De 1x láttam egy vidit a kanadai miniszterelnökről, amint egy melegfelvonuláson azt kiabálja, hogy Happy pride to Allah! Valahogy így képzelem el a néppártosodott Vonát is kormányon :)
2018. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
A jobbikosok agya most nem nagyon fogja fel hogy ismét totál hülyének vannak nézve.
2018. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Soha sem voltam Jobbikos és nem is leszek. Azt már eldöntöttem hogy rájuk szavazok, mert nincs más aki náluk esélyesebb lenne a kormányváltásra, és még így sem biztos hogy megtörténik a kormányváltás. Én csak azért adom nekik a szavazatomat hogy akkor mutassák meg ők hogy mennyire csinálnák jobban. Igazából annyira tönkretettek itt már mindent hogy akkora változások úgy sem lesznek, de a fidesznél akármelyik jobb lesz, de rosszabb nem.
2018. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
6%
Vona eddig is turanista volt. Mi ebben az újdonság?
2018. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!