Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi a véleményetek...

Jobbikosok! Mi a véleményetek ezután a Jobbikról?

Figyelt kérdés

[link]


Látszik, hogy hazudnak össze-vissza, mentik ami menthető. De Vona hogy lehet ilyen buta? Hogy keveredhet ilyen ellentmondásba önmagával?

Ami engem nagyon megfogott a dologban az a Google fordítós mizéria :D

(Azzal ne gyertek, hogy a közmédiából linkeltem forrást - sajnos jobbikos oldalon nem olvastam ezt.)



2018. jan. 27. 11:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
25%

Kedves kérdező!

Nemcsak Jobbikos oldalakat olvasok, de amit a kormány művel az vicckategória..tényleg csak a hülyék nem látják..az a lejárató kampány amit KDNP létére megcsinálnak, az nemcsak egy demokratikus országhoz, egy keresztény szemléletet maguknak vallókhoz főleg nem méltó. De ha ezt nem látod, hogy mi folyik itt: Vajna, Mészáros Lőrincz, Habonyék, stadion építés, minden baromság kitalálása Vonáról, minden szavának kifordítása, migránc beengedés, miközben ellene kampányolnak, kötvények, ÁSZ büntetés, és még pofátlanul el is ismerik, hogy ők is olcsóbban vásároltak 2010-ben plakátokat, de az nem számít, és még sorolhatnám...


Őszintén: te tényleg nem látod?

2018. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
15%
De ne haragudj, megkérdezhetem hány éves vagy? Netán nyugdíjas, hogy ennyire vakon hiszel bennük a 3 ezer forintos nyugdíjemelés miatt? :)
2018. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
16%
Hagyjad, nem is akarja látni. Biztos mazochista, vagy csak neki is trafikja van. Legalábbis én nem tudom felfogni, hogy épeszű ember mit szerethet ebben a kormányban, hacsak nem érdeke fűződik hozzájuk.
2018. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
39%
És le is pontoznak. :( Nemcsak egy embernek fáj az igazság, úgy látom. 😁 😁 😁
2018. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
80%
Jobbikos oldal a gyakori. Itt minden válaszoló szubjektív választ ad, nem objektívet és védik Vonabácsi v..lagát
2018. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Jobbik nevű párt nem létezik.
2018. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!