Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi a véleményetek...

Jobbikosok! Mi a véleményetek ezután a Jobbikról?

Figyelt kérdés

[link]


Látszik, hogy hazudnak össze-vissza, mentik ami menthető. De Vona hogy lehet ilyen buta? Hogy keveredhet ilyen ellentmondásba önmagával?

Ami engem nagyon megfogott a dologban az a Google fordítós mizéria :D

(Azzal ne gyertek, hogy a közmédiából linkeltem forrást - sajnos jobbikos oldalon nem olvastam ezt.)



2018. jan. 27. 11:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ammi eddig. Változott talán valami?
2018. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
24%
Annyira buták vagytok, hogy hihetetlen...minden, amit kitalál ez az okostóni kormány, minden amit leadnak vajna tv-jén, ti mindent elhisztek. Akkor ne sírjatok majd, hogy milyen országban élünk,hogyha behúzzátok megint Viktort...gratulálok nektek! :))
2018. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

"Hiába a sok bizonyíték, nem tudják leváltani!"


Mielőtt írsz, gondolkozz! Kire váltsuk le a Fideszt? A hazug Jobbikra? A bukott baloldal törpepártjaira?


"Azt már eldöntöttem hogy rájuk szavazok, mert nincs más aki náluk esélyesebb lenne a kormányváltásra,"


Ja értem, tehát akármilyen hülyeséget csinálhat a vona (ennél nagyobbat már ő se tud szerintem), de te akkor is rá szavazol. Most akkor ki a birka?


#12. Ja bocs, a jobbikos lapok nagyon objektívek, tudom :) azt fogok olvasni, amíg élek és talán olyan okos leszek egyszer mint te :)))

2018. jan. 27. 13:40
 14/26 anonim ***** válasza:
17%
Még jobban szeretjük.
2018. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
40%

"Mielőtt írsz, gondolkozz! Kire váltsuk le a Fideszt? A hazug Jobbikra? A bukott baloldal törpepártjaira? "


Mert nem logikus, hogy valaki egy hazug és korrupt pártot egy kevéssbé hazugra akar váltani? Ahhoz, hogy valaki ragaszkodjon a nagyobb rosszhoz mikor lecserélheti legalább kisebbre, na ehhez kell ostobenkónak lenni.

2018. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

"egy kevéssbé hazugra akar váltani"


Melyik a kevésbé hazug? Melyik a kevésbé rossz választás?

2018. jan. 27. 15:48
 17/26 anonim ***** válasza:
58%
Ne menj szavazni vagy szavazz másra és áprilisban megbukik. Áruló parazita, ez a véleményem már régóta
2018. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
33%

"Melyik a kevésbé hazug? Melyik a kevésbé rossz választás?"


Az, hogy ezt egyáltalán megkérdezed már elárul rólad mindent. Csak egy őrülten elvakult fideszhívő tagadja az elmúlt 8 év történéseinek fényében, hogy a Fidesz toronymagasan rávert mindenkire mind hazudozás, mind lopás, mind korrupció tekintetében. Amennyiben te ezt tagadod ugyan ki is gondolja, hogy szóra érdemes veled bármiféle eszmecsere, ne is haragudj.

2018. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
31%
18-as: nálad a pont. A fidesznél bármelyik párt toronymagasan jobb.
2018. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanaz, mint eddig. Megélhetési politikus. A pálfordulásával ez világos is lett, mint a nap.
2018. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!