Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a Jobbik liberális...

Most, hogy a Jobbik liberális lett, szélsőjobboldaliként melyik pártra érdemes szavaznom?

Figyelt kérdés

Régen még hittem a Jobbikban, mivel egyedül ők voltak azok, akik a nemzeti radikális eszméket képviselték. De az elmúlt kb két évben a Jobbik elárulta a nemzeti értékeket. Ezt bizonyították azzal, hogy kirugták Novák Elődöt, kiálltak Soros György mellett és zsidókkal haverkodtak chanukka alkalmával.


Így melyik párt maradt, amelyikre érdemes szavaznom? Kik képviselik a tiszta nemzeti értékeket?



2018. jan. 28. 19:22
1 2 3 4
 1/32 Molyember ***** válasza:
36%
Teljesen mindegy, úgyis a Fidesz nyer.
2018. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

#1


Lehet, hogy igazad van, a közvéleménykutatások is ezt mondják. De nem ülhetünk csak otthon a fotelunkban. Meg kell mutatnunk, hogy igenis a végsőkig ellenálni fogunk.

2018. jan. 28. 19:29
 3/32 anonim ***** válasza:
11%
Jó a Fidesz, mi bajod van vele? A mélyszegénységben élő abberáltak beledöglenek a munkába, dehát úgy kell nekik. A lényeg, hogy a tisztességesen dolgozó középréteg adókedvezményeket kap. Szóval teljesen korrektek.
2018. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
29%
LMP
2018. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
44%
Én a Fideszre fogok. Úgy érzem, hogy ők megadják nekem szélsőjobboldaliként azt, amire vágyom.
2018. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
45%

A Jobbik liberális lett? Nofene.

Nem is tudtam, hogy újabban a Jobbik a szabad piac híve.

2018. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
55%
Szavazz arra, aki ilyeneket terjeszt, hogy a Jobbik libsi lett :D
2018. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#3


A fidesz egy hazug ál-nemzeti párt. Azt hazudják, hogy ellenzik a bevándorlást miközben tavaly betelepítettek 1200 migránst. Tavaly meg Orbán és Netanyahu nagyba nyalogatták egymást itt Budapesten.

A fidesz csak szavakban EU és Nyugatellenes, a hattérben teljesen kiszolgáltatják hazánkat az idegen érdeknek.


#4


Az LMP-nél a fordítottja a helyzet mint a fidesznél. Azaz ők ugyan gazdaságilag Magyaroszág-barátok, viszont gazdasági értelemben a nemzetközi-liberális diktatúrát szolgálják ki. Mellesleg meg én egy olyan pártra akarok szavazni amelyik a haza szeretetét előbbre tartja mint a más nemzetiségűek gyűlöletét. Az LMP pedig az oroszok gyűlöletét fontosabbnak tartja mint a magyarok szeretét. Ezt elutasítom.


#5


Akkor nálad két eset lehetséges:

- Valójában nem vagy szélsőjobboldali

- Ha igen, akkor Likud-féle szélsőjobboldali vagy

2018. jan. 28. 19:46
 9/32 A kérdező kommentje:

Elírtam bocsánat:

A LMP KULTURÁLIS értelemben szolgálja a liberális toleranciaterrort, míg gazdaságilag Magyarországi-barát

2018. jan. 28. 19:47
 10/32 anonim ***** válasza:
38%

A jobbik szimplán csak áruló lett, aki a liberálisok val.agát ny..lja....

Egyébként szerintem LMP vagy MKKP!Ha nem akarsz elkövetni hazaárulást!

Amúgy csak szólok, hogy ez egy jobbikos portál, itt a jobbik s...gét fogják a szimpatnizánsai védeni!

2018. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!