Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavaz manapság a Fideszre?

Ki szavaz manapság a Fideszre?

Figyelt kérdés
Őszintén érdekelne.

2018. jan. 30. 11:05
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
0%
Meg a HGY!
2018. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
86%
Nagyra értékelem, hogy a maffia is ott van a kulcsszavak között...
2018. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
68%
Meg "hazugság" Nagyon eltaláltad a fidesz lényegét!
2018. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
75%

Röviden:

- Akinek érdeke fűződik hozzá (pl. trafikosok)

- Haverok, családtagok

- Agymosottak, alulműveltek, akik elhiszik azt a sok elképesztő marhaságot meg hazugságot amit a Fideszpropaganda nyomat 0-24

-Határon túli lefizetett magyarok

-Kisebbség

-Orosz hackerek

2018. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
72%
Az eccerű ember. Abból is a nagyon eccerűek.
2018. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
63%
A Fideszre két féle ember szavaz 1./ akik mindig is a Fideszre szavaztak 2./ akik megunták, hogy becsapják őket. A többi aki még be van csapva. Ha elmész egy munkahelyi interjúra, de előtte egy tanácsadóhoz fordulsz adni fog néhány tanácsot. Ne fikázd a régebbi munkahelyedet, ne a rosszat nézd másban és azt pellengérezd, mert aki téged interjúvol az pont ezt lesi. Egy jó ember mindenkiben a jót nézi, ez tény. Egy rabló mindig azt nézi másban, hogy az milyen rabló, hisz akkor az konkurencia. Egy matek zseni örül annak, ha egy másik zsenivel találkozik, azt nézi benne, hogy ő is matekos, persze normális esetben, jókat lehetne vele dumcsizni. A Fideszről mindenhol ömlik a csapból, hogy lopnak, csalnak, hazudnak, mert a jelenlegi ex-kormánypártoknak ez volt a fontos, a Fidesz a legnagyobb konkurencia, azt vetítik ki rá, amilyenek ők voltak, amikor uralkodtak. Mert ez az ő igazi tartalmuk. Már régen megfigyeltem mennyire igaz ez a mindennapi valóság, amit a Fideszre mondanak, az mind a volt ballibre igaz. Ők voltak a komcsik, amikor OV azt szorgalmazta, hogy az oroszok menjenek ki az országból, a mai ballib dilettánsai még jelentéseket írogattak. Pld Gyurcsány, Veress, Lendvai az illusztris társaságból.
2018. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
68%
Én csak azért szavazok a Fideszre, hogy szegény Ferike nehogy halálra dolgozza magát!
2018. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim válasza:
40%
Te látsz jobb alernatívát? A fidesz az egyetlen nem liberális párt.
2018. febr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
38%

Én, mert rengeteg fejlődést látok magam körül és fiatalként a jövőbe vetett hitem is nőtt 2010 óta (az előtt sehol se volt).

Hogy lopnak? Az MSZP nem lopott a 4-es metróból (ami jelen formájában inkább káros, mintsem hasznos), az M6-os alagutakból és egyebekből? Más nem lopna? Te vagy én nem lopnánk, ha ekkora hatalmat és lehetőségeket kapnánk? Dehogynem....

Ha hatalmat kap az ember... Akkor ismered meg igazán.

Ami a migránsokat illeti. Először a közbiztonság fog romlani: terror és pl kisebb parkokba se lesz ajánlatos egyedül bemenni. Először a Rózsadomb és a Bikás park fog úgy kinézni, mint a Népszínház vagy a Diószegi utcák. Aztán világháború, legalábbis nagy öldöklések. Ugyanis a klímamenekültek és egyéb menekültek ,ár özönlenek Európa felé, ahol még van iható víz, miegymás.

2018. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
94%
Lehet naív vagyok, de mégis honnan fogja tudni az államiszférában az osztályvezető, hogy az osztályához tartozó dolgozó kire szavazott?
2018. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!