Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A rendszer tiltja a Facebookot...

A rendszer tiltja a Facebookot, és a Youtube-ot. Mit tudok vele csinálni? (konkrétan ezt írja ki: LENT)

Figyelt kérdés

"""A szerver biztonsági tanúsítványa még nem érvényes!

Megpróbálta elérni a(z) www.youtube.com domaint, de a szerver tanúsítványa még nem érvényes. Nincs elérhető információ annak jelzésére, hogy a tanúsítvány lejárta óta használható-e a domain. A Google Chrome nem tudja garantálni, hogy akivel kommunikál ténylegesen www.youtube.com és nem pedig egy támadó. Bizonyosodjon meg róla, hogy az óra és az időzóna megfelelően lett beállítva számítógépén. Ha nincsenek meg ezek a beállítások, akkor ki kell javítani a pontatlan adatokat, majd frissíteni kell az oldalt. Ha az adatok helyesek, nem kell további lépéseket tennie."""


2015. febr. 13. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el az általad is idézett szöveget:


"Bizonyosodjon meg róla, hogy az óra és az időzóna megfelelően lett beállítva számítógépén."

2015. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Főcímhez (title) azt írja, hogy SSL hiba.
2015. febr. 13. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez kitérő válasz. Jó a dátum és az idő a gépen?


Ha igen, akkor valószínűleg a frissítések hiányoznak, mégpedig évek óta...

2015. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos vagyok benne, hogy az idp van elállítva, nekem is volt ilyen kétszer. Kérdező nézd már meg, hogy rendesen be van-e állítva az idő és a pontos dátum.
2015. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
XP-n és Win7-en a jobb alsó sarokban be tudod állítani, ha ól tudom ugyanúgy van Windwos 8.1 és 10-esen is.
2015. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!