Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják sokan, hogy a...

Miért gondolják sokan, hogy a fidesz kormányzása idején van bármi esély új kormányváltók létrejöttére?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvasom, hogy na majd a Jobbik, meg az LMP, vagy majd berobban egy új párt. Szerintem ez annyira nagyon naív.


A Fidesz szakított a hagyományokkal, zsebretette a rendőrséget, az ügyészséget, az ÁSZ-t, az alkotmánybíróságot, a sajtót, a választási törvényt, stb, de a legfontosabb, egyedül uralja kampányhoz és propagandához szükséges közpénz milliárdokat.Új helyzet van. Nem nyilvánvaló, hogy előbb le kell őket váltani és rendezni valamennyire az esélyegyenlőséget?


2018. febr. 8. 17:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Vissza kérdezek miért kell feltétlen kormányváltás?"


Ezt tényleg ne ha magyar vagy. Ha nem tudod magadtól az elmúlt két ciklus után, akkor mégis mit is lehetne mondani neked? Nyilván elvakult kormánypárti vagy, értjük, de ezzel együtt akkor szóra sem érdemes.

2018. febr. 9. 11:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Még mindig 10-es vagyok. Kedves kérdező. Jó bemutatod a problémát. Tehát ne szavazzak a Fideszre mert csak elvakult vagyok?
2018. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#3 "azonnal lekaraktergyilkolják. Ld. pl. mit művelnek Vonával."


Azért Vona saját magát karaktergyilkolta le...

2018. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!