Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszre szavazók, mi győz...

Fideszre szavazók, mi győz meg benneteket most is ami miatt a Fideszre szavaztok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 09:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:

8-as.


20.000 letelepedési kötvényt adtak el.Az 20.000 gazdag bevándorlót jelent..plussz ott vannak az oltalmazott menekültek akik 2300-an vannak.Hol véd meg bennünket a menekültektől? Mert eddig azt gondoltam, hogy jó az ország menekültpolitikája és egyet is érettem ezen a téren a Fidesszel.

Annó Soros pénzelte Orbán politikáját.Az aki most a nagy ellenség.

2018. febr. 10. 10:26
 12/62 anonim ***** válasza:
66%

Mert ahhoz, hogy egy olyan paradigmában tudj gondolkodni, ahol nem a Fidesz az Isten és Orbán az ő egyszülött fia, kellene egy olyan dolog, hogy fantázia és innovatív gondolkodás.

Mi megszoktuk, hogy van a Fidesz, az megmondja mit kell csinálni, mi pedig csináljuk, persze mellette mérgelődünk kicsit facebook posztokban meg kocsmai vitákban, de ezek után lecseng az egész elégedetlenség és mindenki csinálja azt, amit mondanak. Az ellenzék se tud elképzelni egy Fidesz nélküli jövőt, a programjuk kimerül annyiban, hogy LE KÖLL VÁLTANI A FIDESZT MER AZ NEMJÓÓÓÓÓÓ!, de amikor megkérdezik őket, hogy "és utána mi lesz?", akkor csak lökik a felületes és néhol utópisztikus elgondolásaikat, amiknek annyi értelmük sincs, mint cipőt venni egy pitonnal. A Fidesz szavazókról nem is beszélve, az ő fantáziájuk kimerül annyiban, hogy amit Orbán mond az a Szentírás és meg kell védeni a szentséges nemzethy földet a Sátán (Soros) erőitől és mindenki, aki ezzel nem ért egyet az Soros zoknibábja.

Akinek van fantáziája, amivel meg lehetne dönteni a Fidesz, az pontosan az innovatív szellemi vonalvezetése miatt felismeri, hogy itt ezt a tudást nem lehet alkalmazni, mert olyan szinten csökött gondolkodásúak itt az emberek, hogy képtelenek olyan dolgokat elképzelni, amit a szektavezérük világképébe nem fér bele. Itt nem meggyőzésről beszélünk, a meggyőzéshez kell vita, kellenek érvek és kell egy alapvetően nyitott elme, ami lehetőséget ad arra, hogy a racionális meggyőzés hatására képes legyél más paradigmában gondolkodni. Ilyen itthon nincs. Ezért marad a Fidesz még legalább 12 évig és ezért fogunk elsüllyedni a saját szarunkban.

2018. febr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
10%
Több a pénzem... nem is kevéssel. Mások gondja hidegen hagy
2018. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező!

A szuperkórház az M7-M1 mellett épülne.

Sok kórházi fejlesztés volt az elmúlt években - EU-pénzből.

2018. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:

13-as


Jó neked.Az enyém nem.:D De ahogy értem ez az én gondom.

Jó, hogy ennyi empátia szorult beléd:D

2018. febr. 10. 10:42
 16/62 anonim ***** válasza:
93%

12-es!

"de amikor megkérdezik őket, hogy "és utána mi lesz?", akkor csak lökik a felületes és néhol utópisztikus elgondolásaikat, amiknek annyi értelmük sincs, mint cipőt venni egy pitonnal."


Az LMP, az Együtt, a Momentum programja nyilvános.


[link]


[link]


[link]


Ezek egyáltalán nem felületes irományok, és sokkal részletesebbek, mint a Fidesz programja - ami, ha jól tudom, nincs is.

2018. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
0%
Hát a migránsok.
2018. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:

12-es.


Igen.Az ellenzéknek sincs programja teljesen jó a meglátásod.

2018. febr. 10. 10:45
 19/62 A kérdező kommentje:

16-os.


A LMP,Eggyütt pld nekem is szimpatikus.Kifejezetten jól is kommunikálnak, programuk is van, de nagyon kicsi pártok.Mennyi esélyük van arra, hogy győzzenek?Momentum nem győzőtt meg.

2018. febr. 10. 10:46
 20/62 anonim ***** válasza:

Spadeseven: Nekem is több a pénzem. Viszont gondolok arra, hogy a gyerekeim milyen iskolába járnak, milyen lehetőségeik lesznek itthon, ha munkába állnak majd, menyi kátyúsak az utak, ki kell fizetnem a magánkórházat, vagy kapok rendes ellátást TB-re is, a és miből lesz nyugdíjam majd, ha nem fejlődik az ország.


Egyébként miből gondolod, hogy egy LMP, Momentum irányúltságú kormány (függetlenül attól,most reális-e) megemelné az én saját adómat / te saját adódat.

2018. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!