Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszre szavazók, mi győz...

Fideszre szavazók, mi győz meg benneteket most is ami miatt a Fideszre szavaztok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 09:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

és hagy kérdezzek valamit még, mert ez egy remek alkalom, és baromira baxa a csőröm, hogy nem kapok rá egyenes választ mástól se! Te talán meg tudod mondani:


Az ,,illiberális" haverok miért tűrhetőek? Miért elviselhető Magyarországon az, hogy autokrata, ráadásul véreskezű politikai vezetőket fogad szeretettel a kormány? Miért elhanyagolható, hogy nem hogy csak fogadja őket, konkrétan leginkább őt, hanem nyakig is tömjénezi őket? Akár Tusnádfürdőn akár máshol? Miért elhanyagolható szeretném tudni. Szeretném tudni miért elhanyagolható, hogy ma mér nem is kell titkolnia milyen véleménnyel van az antidemokratikus államokról? A putyinozók szemébe szokás vágni, hogy Gyurcsány is meleg szeretettel fogadta, és akart Paks 2-őt. Bocsánatot kérek, hét nem az ellen a politika ellen indult a Fidesz? Nem az ellen szólalt fel konkrét beszédekben Orbán Viktor? Már bocsánat az indulatért, de engem nagyon zavar, és leginkább az zavar, hogy ez most nem háborítja fel ugyanazokat akiket feltételezem akkor igen. Erre mondtam, hogy tárgyilagosan védeni ami racionálisan védhetetlen, mert ez az. Teljesen egyértelmű volt hosszú ideig, hogy a demokratikus értékeket nem tisztelő oldal felé erkölcsileg se racionálisan nem dörgölőzni kell, ez túl van a keleti piacok visszaszerzésén, bocsánatot kérek. és én tudom, Putyint ember nincs aki el tudná ismerni, legalábbis kettőnk közt. Akkor ezt miért szabad? Nem csak relativizálja immár, de méltatja is. Ilyen alapon mennyi különbség van Gyurcsány meg Orbán közt? Voltaképpen semmi. Innentől kezdve miért kell úgy tenni, mintha nem lenne miért protestálni ez ellen a hatalom ellen?

2018. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
75%

"De én olyat sem láttam egy ideje, hogy vassal verjék, kardlapozzák, gumival bevont lövedékkel lőjjék, könnygázzal oszlassák a tömegeket."


A jelenlegi ellenzék nem is gyújtotta föl a várost. Az elmúlt nyolc évben kizárólag békés tüntetést és kulturált tüntetőket láthattál.

2018. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

#34 mindegy milyen viszonylat, ott vannak a számok, hogy a gázár kb ugyan az mint 2008-ban mint most, pedig a a 2010-es években jelentősen csökkent a piaci ár, tehát a "rezsicsökkentés" kamu.

És azt sem hiszem, hogy a legolcsóbbak közt van, normális statisztikáKAT erről nem láttam. 1 innen onnan belinkelt mindenféle info nélküli ismeretlen eredetű jpg, nem igazán jó...


Mint például pharon, és a többi fizetős migri, akik nyilván nem átlagemberek, azért van rá pénzük, és nyilván nem ez a putri ország a céljuk :)


Most mért linkeled be kb ugyan azt statisztikát (pár kamuadattal)? Tehát ott volt a 3% közeli növekedés, és mindazt úgy hogy akkor nem kilábalási időszak volt rekord EU támogatásokkal.

2018. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
90%
#38 ja bocs, nekem van gerincem, nekem gáz lenne meglopni olyan embereket, akik nem ártottak nekem, sem másoknak. Ezért nem szeretem a narancskomcsikat sem.
2018. febr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
0%
Akinek nincs semmije, az annyit is ér. 😉
2018. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
45%

Spadeseven:

Akkor Mészáros Lőrinchez képest Te nem sokat érsz!

2018. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván vannak gazdagabbak. Ettől függetlenül hülye az, aki a csóróságot választja, csak mert “neki elvei vannak”.
2018. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Neked nevetséges szentimentalizmus segíteni valakin aki önmagán nem tud. Ezt gondolod. Neked ez nevetséges , nekem nem. Én ajánlanám már ha a népmegvetésen kívül valami is hat rád, és a hozzád hasonlókra, tessék olvasni TGM-et, és elsajátítani alapgondolatait: milyen nép az amely hagyja , hogy szegény és nincstelen tagjai a következő télen megfagyjanak?

A francia forradalom eszméje és a kereszténység évszázadokig küzdött a közösségi lelkiismeretért, az emberi méltóság és a felebaráti szeretet zászlaja alatt. Felemelő érzés, hogy mára annyit sikerült ehelyett elérni, hogy akinek semmije nincs az annyit is ér. És büszkén kijelentve. Lehet, hogy azokkal van a baj akik ezt elutasítják, de akkor meredek....

2018. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
0%

Megnézzük, hogy hogyan csinált sereghajtót a ballib kormány 8 év alatt az országból, és hogy hogyan fordította meg a trendet a Fidesz, hogy lett a magyar a leggyorsabban növekvő GDP, a leggyorsabban növekvő fizetésekkel.


Megfordult a termékenységi ráta, a családok nagyobb biztonséggal tudnak gyereket vállani, nem elveszi a támogatásokat, mint Bajnaiék...


Ja, hogy közben a politikusok is jól járnak? Egészségükre.


A ballib holdudvar akkor is jól járt, amikor az ország a csőd szélére került.


Szóval sokunknak úgy éri meg jobban, ha a Fidesz jár jól.

2018. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

"Megnézzük, hogy hogyan csinált sereghajtót a ballib kormány 8 év alatt az országból, és hogy hogyan fordította meg a trendet a Fidesz"


erre kérlek írj valami alátámasztó forrást, mert szerintem konkrét tévedés

2018. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!