Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az, hogy az állami dolgozók...

Mi az, hogy az állami dolgozóknál figyelik hogy kire szavaznak?

Figyelt kérdés
Tudtommal a szavazólapon nincs név vagy azonosítókód, teljesen anonim, tehát honnan tudják meg hogy az a dolgozó a fülkében kire szavazott? Rejtett kamerák? Bekíséri valami "biztonsági" ember?
2018. febr. 24. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

LOL :D

Engem figyelhetnek mivelhogy én nem járok szavazni. x évvel ezelőtt besétáltam az önkormiba, ült ott pont egy Bp-re szakadt politikusunk. Hát úgy segített, hogy x év munkanélküliség várt rám. Hát szavazzon ilyen és hozzá hasonló emberekre az, akinek q..va volt az anyja !

2018. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
Pl. ha aláírod a Kubatov listát, akkor jó vagy, ha nem írod alá, akkor meg nem.
2018. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Személyesen ott bújkál Ornán Viktor minden szavazófülkében, még ezt sem tudod?
2018. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Hacsak nem küldik törvényszéki nyomozókhoz az összes szavazólapot hogy DNS-t és ujjlenyomatot vegyenek róluk nem lehet ellenőrizni
2018. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi az? Kamu.
2018. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%

"Mi az, hogy az állami dolgozóknál figyelik hogy kire szavaznak?"


Hoax :)


Azt esetleg követik, hogy melyik párt táján aktívkodik, akár a munkahelyén is. És ugyan ez nem lehet indok egy elbocsátásra, de indokot mindig lehet találni, ha kell.

2018. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem azt figyelik mire szavaz, hanem hogy miről beszél, mit posztól féjszbúkon, miket mond az felcsúti KISZ titkár elvtársról, és MSZMP-s, KISZ-es csapatáról, vagy pénztáros lőrincről.
2018. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is figyelem a malacokat akik a hasznot hajtják. NYilván a hülye elmebeteg sem annyira hülye, hogy hagyjon bárkire szavazgatni.
2018. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A közösségi oldalakat figyelik, hogy mit kedvel, mit oszt meg. Főleg azt, hogy visszaküldte-e a nemzeti konzultációkat.

Ha alacsony poszton vagy, akkor kirúgni nem fognak érte, ha pl Szél Bernadett Fb oldalát kedveled, de előléptetésre ne számíts.

2018. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság. Arról fogalmuk sincs, kire szavazott az illető, de valószínűleg tudják a központban, hogy melyik pártokat preferálja. Vissza nem küldött konzultáció, elhajtott kormánypárti aláírásgyűjtő, ezekből mind tudnak arra következtetni, hogy nem kormánypárti emberről van szó. Ha elmegy szavazni, akkor valószínűleg az ellenzékre adja a voksát, ha nem megy el, akkor meg passzív. De árulkodó amúgy, hogy a kvótás népszavazás előtt a kollegámat akár napi háromszor is felhívták, hogy ugye menni fog szavazni, engem meg a kutya sem keresett.
2018. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!