Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Európa 2. legkorruptabb...

Európa 2. legkorruptabb országa lettünk? Akkor mégis rabló nép a narancs?

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 25. 13:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%

"Szóval az az érv, hogy a masik is korrupt volt/ vagy lenne, meg az, hogy korábban is rossz volt. Ez az átlagos fideszes érvelés"


Nem vagyok Fideszes, sohasem szavaztam rájuk (most sem fogok), de amíg arról megy a vita, hogy Fidesz vagy MSZP(+DK), akkor nincs értelme korrupcióról relativizálni.


Ha egyszer majd végre a fenti két párt eltakarodik a fenébe a közéletből, és átveszik a helyüket a hitelesebb bal/jobb oldali pártok, akkor lesz miről beszélni.


Remélem így már érted.

2018. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

#11 Miért ne lenne miről beszélni, a Fjdesznél korruptabb párt nem volt még az ország (demokratikus) történetében.


Az nem számít, hogy az MSZP is az volt, ettől nem lesz kevesebb bűne a Fidesznek, illetve fordítva is igaz, attól, hogy a Fidesz korruptabb az MSZP múltja se lesz semmism...

2018. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Transparency International Magyarország (TI) készített Magyarország korrupciós és gazdasági helyzetéről."

Oké...

2018. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nemtudták a fideszre szavazók hogy kit szabadítanak rá az országra mikor orbánt megszavazták.
2018. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#11 jaaajaajaaa "én nem az szemeszpére szavaztam, deee..." (2009), ---> "én nem a fideszre szavaztam, deeee" (2017-) :D


És közben te relativizálod a korrupciót. Kilóg a lóláb "elvtárs".

2018. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
35%

Nem a narancs a rabló nép, hanem a magyar.

A narancs csak ezen belül egy nagyobb halmaz.

2018. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
"Akkor mégis rabló nép a narancs?" Korrupció ide vagy oda, ez nagyon "beteg" megfogalmazás.
2018. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Csak az Európai unió 2. legkorruptabb országa, nem egész Európáé. :)"


Így már dícséretes a dolog.

Főleg ha a norvég a svájci vagy az izlandi maffiára gondolunk...

2018. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Nincs ebben semmi új. A komcsik mindig lopnak, akkor is ha narancsos nemzethy jobboldali keresztény konzervatív köntöst húznak magukra."


De tegnap hogy tépték a fideszes exkomcsik a pofájukat a kommunizmus bűneiről. Felért egy kegyeletsértéssel. Foghatták volna legalább a pofájukat.

Jellemtelen állatok

2018. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Akik a felmérést végeztèk, azoknak elkellett volna látogatni Ukrajnában/Romániába. Lettek volna ott "csodák".
2022. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!