Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az oké, hogy a narancs negatív...

Az oké, hogy a narancs negatív kcal-ás gyümölcs, de mégis mennyit éget el 200g (90kcal) megemésztése?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Attól félek, semennyit. Cukor van benne, nem is kevés, a rostokat pedig nem fogod megemészteni.
2013. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Negatív kcal:D:D:D:D:D

Ez micsoda marhaság.

2013. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Szóval ha sok narancsot eszel, akkor tolhatod a Bigmac-et vagy mi?
2013. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom kinek volt haszontalan az info, de hiába pontozza le az illető a dolgot, nem én maradok kövér attól hogyha elhiszi ezt a baromságot.
2013. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sokat. Max 10%-kal többet mint amennyit tartalmaz. Szóval olyan 99kcalt. De ez nem bizonyított tény, biológiát tanulok erre építem a teóriámat. Az orvostudomány nem fogadta még el ezt a dolgot.

Fogyni nem fogsz vele max ha éhes vagy akkor ehetsz valamit 99kcal értékben.

2013. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hátazigen:D

a vízben és a rostokban nincs egyedül kalória! előbbiben se zsír, se szénhidrát, se fehérje nincs, utóbbit meg nem emészted meg, azért


szóval a negatív kcal-os elmélet nem túl működőképes fogyás céljából

de napi 200g narancs nagyon egészséges:)

2013. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!