Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik politikai hirpotálok...

Melyik politikai hirpotálok teljesen függetlenek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmelyik. Nincs olyan, hogy teljesen független média.
2018. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan nem létezik
2018. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hájaaa ***** válasza:
Euronews?
2018. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tud független lenni semmi, te se. DE: a kormánykritikus oldalak legalább a legfontosabb, a hatalomellenőrző szerepüket töltik be, hiszen az ellenzéknek nincs hatalma.


Tehát ha egy oldalon/újságban nem látsz kormánykritikus cikket, azt felejtsd el.

2018. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

A 444 undorító libsi, a kuruc.info pedig elég náci, de legalább nem tolják egyetlen párt szekerét sem. A kuruc is odamond rengetegszer a Jobbiknak és a 444 is az LMP-nek/Momentumnak csúnyán. Én ezeket olvasom legtöbbször.


Tudom mire gondoltok: Milyen ember lehet az, aki egyszerre olvassa napi szinten a kuruc.infót és a 444-et? Hát nagyon tájékozott, mert minden szélsőséges véleménnyel találkozik és ezért saját magában alakíthatja ki az ezektől független, de minél széles látókörűbb véleményét.


Most amúgy viszonylag Simicska lapja, a Magyar Nemzet (mno.hu) és az Index is függetlennek számít. Mostanában, az utóbbi években, mert nem mindig voltak azok.

2018. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Független? Olyan nincs. Még a receptes oldalak sem függetlenek. Legalábbis láttam már rajtuk narancsos buktát. Mi ez, ha nem politikai üzenet???
2018. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5: Én azt tartom normálisnak, aki mindkét oldal részéről tájékozódik, így normális képet tud kialakítani magában, nem lesz az, hogy csak az egyik oldal hírei befolyásolják csak.
2018. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Változatosan kell tájékozódni. Indexet, Alfahírt, Origót, Hvgt, 444-et is olvasok, ettől függetlenül elég szilárd álláspontom van mindennel kapcsolatban.


Ha sok helyről informálódsz, akkor elég könnyen megfogod tudni határozni hogy mi hazugság, és mi nem.

2018. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!