Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2018-as választások eldöntik...

A 2018-as választások eldöntik a magyar foci jövőjét is?

Figyelt kérdés

Épülnek, szépülnek a stadionok. Sok TAO pénz megy a gyerekek utánpótlására. Ha ennek a programnak vége szakadna egy kormányváltással, akkor a magyar focit évtizedekkel vethetné vissza, most mikor sikeres EB szereplésen vagyunk túl és újra van magyar foci.

Én szeretném, ha Puskás, Nyilasi, Kubala, Grosics, Varga Zoli szintű futballistákat láthatnék a következő 10 évben. Ehhez azonban szükségesek, hogy az utánpótlásba még több pénzt juttassunk, több stadiont építsünk.



2018. márc. 2. 11:03
1 2 3 4
 1/36 hollófernyiges ***** válasza:
73%
Akkor lécci, fizesd te őket, mert én inkább működő kórházat is iskolát szeretnék látni.
2018. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Így is van elég stadionunk, minek tömnéd tele az országot még többel?
2018. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
77%

A magyar focit úgy 6 évtizeddel vissza kéne vetni :) És akkor lehetne valami.


"Ehhez azonban szükségesek, hogy az utánpótlásba még több pénzt juttassunk, több stadiont építsünk."


Mert a 60-as években döntötték a pénzt a fociba? Hogy elkényeztetett hülyegyerekeket neveljenek? Az, hogy valaki tud-e focizni vagy sem, nem pénzen múlik. Érdekes, hogy szinte minden U... korosztályban egész jól szerepelünk, rendszeresen EB-ken vagyunk. Csak talán pont a pénz, ami elhülyíti a fiatalokat, és végül "embékettes fodbalisták" lesznek.

2018. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%

Fociba ? Pénzt?


Nekem ez annyira fura, Brazíliába kólásflakonnal meg lukas labdával világklasszissá válnak a gyerekek

Itt meg azt állítod ha többet költünk focira akkor majd jobbak lesznek ? :D


A tehetséget nem lehet pénzzel megvenni, szinte minden olimpiai sportágban minimum dobogósak vagyunk te meg abba ölnél pénzt amihez nem is értünk?

2018. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Kis pénz - kis foci, nagy pénz -nagy foci
2018. márc. 2. 11:58
 6/36 anonim ***** válasza:
74%
Nem inkább azt kéne finanszírozni, amiben jók is vagyunk? Futballról ez valahogy nem mondható el.
2018. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%

Kis pénz - kis foci, nagy pénz -nagy foci


Kis pénz - nincs miből lopni

Nagy pénz - már ellopták

2018. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 árokpart ***** válasza:
100%
Ez a kis pénz kis foci nagy pénz nagy foci nem is értem honnan vették legelőször is a hülyeséget. Ha most a hétvégén megnyerném a lottómilliókat és hatalmas pénzt fektetnék, hogy elvégezzek egy egyetemi fizikai szakot akkor sem tudnék, mert egyszerűen reál tárgyakból nem vagyok tehetséges. Ha megfeszülnék akkor sem végezném el. Az EB szereplésünk meg nem a pénzen múlt, hanem hatalmas nagy szerencsénk volt. Egyedül az osztrákokat vertük meg úgymond, a többi csapat meg taktikázott, nem akartak egyből a belgákkal összekerülni. Mi viszont megkaptuk a magunkét. Érdekes ugyanez a csapatkeret előtte 1-2 évvel 8-0-ra kikapott a hollandoktól. A belgáktól is nagyon gyorsan kikaptunk az EB-n 4-0-ra. Az a helyzet amíg bármelyik válogatott játékosunkat, játékosainkat nem küldjük ki pár évre játszani nevens nagy csapatokhoz addig ez lesz. Mert egyszerűen a mostani játékpolitikával soha nem érjük el azt a szintet. Maga Dzsuzsák Balázs is ugyanezt nyilatkozta. Nem azon múlik, hogy itthon még hány milliárdért építünk vagy építünk e egyáltalán stadiont.
2018. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
51%

"Kis pénz - kis foci, nagy pénz -nagy foci"


A világ nagy részén ez igaz is. Nálunk sajnos "nagy pénz - még kisebb foci".

2018. márc. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Az senkit nem zavar, hogy pár millió embert és engem sem érdekel a foci? A vizes sportosok akik sikereket értek el, már kanálisban edzenek fillérekből szinte....
2018. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!