Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan találkozhatnék Orbán...

Hogyan találkozhatnék Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon nehéz találkozni vele, esetleg lesz valamilyen rendezvény ahol netán valamilyen VIP jeggyel birok vele találkozni esetleg egy aláírást kérni?

Már gyerek korom óta hatalmas rajongója vagyok, az összes beszédét, publikációját önéletrajzi könyvét, interjúját meghallgattam/olvastam már. Nagyon megnyugtat hogy egy ilyen erős, magabiztos, okos ember kezében lehet az életem mind Orbán Viktor. Örülök annak is hogy nem lesznek migránsok akik ki esznek a vagyonomból meg megrontják a szép asszonyainkat.

Elnézést picit eltértem a kérdéstől szóval hol lehet vele találkozni és személyesen is köszönetet mondani neki mindenért?



2018. márc. 2. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
80%
Keresd fel otthonában, Cinege utca 5
2018. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
75%
Be kell nősülni a családba.
2018. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
74%

A parlamentbe, ja oda nem meg bemenni egy hónapja


Az otthonába, ja onnan meg elvisznek a tekesek


Kérj időpontot, ja ő nem nyilatkozik csak az okádorigónak

2018. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
68%

Ha ismersz mindent róla, akkor tudod hogy vált vérliberálisból egy kiégett hatalommániás konzervatívvá. Régen oroszok ki!, most meg oroszok be! Éljen a 3000 milliárd forintos orosz hitel!


Nehéz találkozni vele, de mondjuk legyél Echo tv-s riporter, és talán még beszélgethetsz is vele.

2018. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
72%
kersed fel, vigyel egy zsacsi penzt, fogadni fog!
2018. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudj, de kicsit elszálltak az igényeid. Magyarország legkiemelkedőbb egyéniségével nem is lenne arcom egyszerű adófizetőként egy levegőt szívni sem, nemhogy még szólással háborgassam, meg autogrammal hülyéskedjek. Orbán Viktorról beszélünk. Jobb lenne ha magadba szállnál és csak simán örülnél, hogy hála Őneki Magyarország első igazi fénykorában lehetsz magyar. Ennyi juthat nekünk Belőle, ezzel meg kell elégedni.
2018. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
74%

Reméljük hamarosan a Csillagban a beszélőn, vagy valami osztrák elmeklinikán.

(De egy jótanács, figyeld hogy mit ír alá)

2018. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
71%
Én félnék, hogy kirabol a találkozáskor....
2018. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
46%
áprilisba repül, hogy hova fog menekülni a valóban független Polt Péter mentes ügyészség elől azt nem tudni de hülye lenne megmondani hova fut a törvény elől
2018. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
72%
Ha Grazban laksz nagyobb eséllyel fogsz összefutni vele, mint a munkahelyén, az tuti...
2018. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!