Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbosok egy része...

A szélsőjobbosok egy része miért keresztény, ha antiszemita?

Figyelt kérdés
Well, nekem feltűnt, hogy annyira ragaszkodtok a keresztény értékrendekhez, kultúrához, de azzal nagyon nem vagytok tisztában, hogy az egész kereszténység zsidóktól származik :) magyarán, akik utálják a zsidókat, szélsőjobbosok, zsidó vallást követnek. A napnál is világosabb, hogy a keresztény vallás a zsidóktól származik, szal nekem ne próbálja senki se magyarosítani vagy bemagyarázni h Jézus magyar volt vagy ehhez hasonló baromságot! Igen is, a keresztény vallás zsidó eredetű, el kell fogadni, ha nem hiszed járj utána. De nekem az a fura, h akik voltaképpen zsidó vallást követnek, mégis antiszemiták? XD Interesting... Egyébként elmondanám, hogy az ősmagyar vallásnak semmi köze a kereszténységhez :)))) mégis annyira ragaszkodtok hozzá.

2018. márc. 11. 21:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Az antiszemitizmus alapja, nem a vallás, hanem sokkal inkább az irigységen alapul.
2018. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%

Azért,mert a sok gyökér barom azt hiszi,a zsidók azok,akik a bankrendszert,stb.irányítanak,holott rohadtul nem így van.

A bank-és pénzrendszert a katolilus egyház,azonbelül is a jezsuiták irányítják.

2018. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
33%

Erre egyik haverommal is gondoltunk már. Baromi nevetséges látni, ahogy a Jobbikosok próbálják "őrizni" a keresztény kultúrát és hitet, miközben egyrészt a kereszténység soha sem tartozott a magyarokhoz, vagy úgy összességében más európai, vagy nomád népekhez. Másik, meg a kereszténység tényleg ábrahámi vallás, tehát rokona a zsidó és muszlim vallásnak. Zsidók nélkül nem lett volna kereszténység, amire most veri magát a Jobbik meg a Fidesz. Inkább kitalálnak mindenféle mesét maguknak, hogy a magyarok szíkta-keresztények voltak, Attila is az volt, Jézus szkíta volt, tehát magyar, meg hasonló baromságok.


Utálják a zsidókat, miközben az általuk létrehozott vallás kell nekik. Ez olyan, mint amikor Orbán kígyót-békát kiált Brüsszelre, meg az EU-ra, de azért mint egy jó k*va a pénzüket elfogadja :D

2018. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem ártana, ha tanulnál egy kis történelmet (ez alatt nem a szkíta-kereszténységet értem, és nem is azt, hogy Jézus magyar volt).
2018. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
39%

"Zsidók nélkül nem lett volna kereszténység, amire most veri magát a Jobbik meg a Fidesz."


És nem lett volna Fidesz. és SZDSZ. És MSZP. És LMP. Stb.

2018. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Zsidóellenes gyökerek
2018. márc. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Szélsőjobb nem egyenlő az antiszemitizmussal... legalábbis én így vagyok vele
2018. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Nem,mert Sztálin is antiszemita volt,meg Rákosi.
2018. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Szerintem erős az átfedés. Pl. engem is ezek jellemeznek, szélsőjobb, antiszemitizmus, patriotizmus, hazaszeretet, konzervativizmus. Nem vagyok se vallásos, se soviniszta, se rasszista, se náci, se fasiszta.
2018. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Utálom a konzervatívokat,antiszemitákat,patriótákat.
2018. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!