Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbosok egy része...

A szélsőjobbosok egy része miért keresztény, ha antiszemita?

Figyelt kérdés
Well, nekem feltűnt, hogy annyira ragaszkodtok a keresztény értékrendekhez, kultúrához, de azzal nagyon nem vagytok tisztában, hogy az egész kereszténység zsidóktól származik :) magyarán, akik utálják a zsidókat, szélsőjobbosok, zsidó vallást követnek. A napnál is világosabb, hogy a keresztény vallás a zsidóktól származik, szal nekem ne próbálja senki se magyarosítani vagy bemagyarázni h Jézus magyar volt vagy ehhez hasonló baromságot! Igen is, a keresztény vallás zsidó eredetű, el kell fogadni, ha nem hiszed járj utána. De nekem az a fura, h akik voltaképpen zsidó vallást követnek, mégis antiszemiták? XD Interesting... Egyébként elmondanám, hogy az ősmagyar vallásnak semmi köze a kereszténységhez :)))) mégis annyira ragaszkodtok hozzá.

2018. márc. 11. 21:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
38%
Nem a zsidó vallással van a baj hanem a néppel
2018. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg Orbántól...!
2018. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
69%
Le vagy maradva. Jézus árja volt, ezt már a nácik is kitalálták. A magyarok szerint pedig magyar. :D
2018. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
66%

Ne keverj már össze-vissza angol szavakat magyar szövegbe, mert rettentően idegesítő.


Amúgy azért mert a keresztyénségre mint hagyomány tekintenek. Az hogy Jézus zsidó volt már részletkérdés nekik.

2018. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

#4


Szerintem eléggé nem részletkérdés, ha utálod a zsidókat. :D

2018. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok szélsőjobbos, de a kereszténység nem a zsidó vallásból származik. A mai magyar avantgard kereszténység szerint Jézus Pártus király volt. Vna olyan elmélet, hogy néger és olyan is hogy földönkívüli volt. Nem tudhatjuk pontosan.
2018. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Ne nevettesetek :D pls nézzetek már utána :D a bibliát zsidók írták, a keresztény vallás full zsidó, mégis a szélsőjobbosok antiszemiták, de hirdetik a keresztény "értékrendet"
2018. márc. 11. 21:51
 8/41 anonim ***** válasza:

#5

Azt nyilván iróniából írtam hogy részletkérdés!

2018. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Vagy mi, dehogyis... azt írtam hogy NEKIK részletkérdés. Hát velük vitasd meg hogy hogy gondolják, én nem vagyok szélsőjobbos.
2018. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
82%
Jézus zsidó volt! Zsidók is feszítették keresztre! Az antiszemitizmusnak pedig ehhez semmi köze! Az csak szimplán gyűlölet! A kereszténységnek nincs köze a gyűlölethez! A gyűlöletnek a sátánhoz van köze!
2018. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!