Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki megvédi a fideszt,...

Ha valaki megvédi a fideszt, az miért rögtön fideszes bérkommentelő?

Figyelt kérdés
Alig van fideszes ezen az oldalon, de ha akad pár, azt biztos úgy pénzelik... Miért nem gondol arra senki, hogy egyszerűen csak fideszes?
2018. márc. 12. 18:31
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
33- nak szántam
2018. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

"Tudod 35ös fideszbirka, narancsdroid, agyhalott jelzőket szerintem teljesen jogosan használjhatjuk"


Belegondoltál, hogy ezzel a gondolkodással te ugyanarra a szintre kerülsz, mint akiket kritizálsz? Számodra is ugyanúgy csak egyféle igazság létezik, amit te annak vélsz. Tudod, ha valaki különbnek tartja magát másoknál, akkor viselkedjen is úgy, mert az nem menő, hogy elítélsz valakiket, közben pedig elköveted ugyanazokat a hibákat, mint ők, majd elég szerencsétlen módon igazolni próbálod egy kinyilatkoztatással, hogy neked azt szabad, mert az jogos. Szerinted. Mások szerint meg nem.

2018. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
#42 Egyetértek. Saját magát feljogosítja arra a viselkedésre, amik miatt szidja a fideszeseket. Illetve attól, hogy valaki fideszes, még nem feltétlenül ért egyet mindennel, amit a fidesz (vagy Orbán Viktor) mond.
2018. márc. 13. 18:02
 44/49 anonim ***** válasza:
Szóval akkor megerősíted ismét, hogy közted, meg köztük nincs egyáltalán semmi különbség. :-)
2018. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
47%
Ne tettesd már itt magad világosan leírtam, hogy mi a különbség két magyarázat van, szándékosan nem akarod megérteni, tényleg nem érted. A smileyból úgy tűnik, hogy direkt kötözködsz.
2018. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
29%
Már bocs, de én sem értem ám. Önkényesen kijelölsz neked nem tetsző embereket, akiket az állításod szerint jogosan lehet mindenféle lealacsonyító jelzővel illetni. Akkor én ha úgy érzem, jogosan köphetlek le téged az utcán, vagy akár elgáncsolhatlak, és lehugyozhatlak. Mert én azt mondom erre, hogy jogos. Szerintem te nem érted, kisgyerek, amit a nálad inteligensebbek el akarnának magyarázni neked.
2018. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

"én teljesen jogosnak érzem"


A fideszesek is jogosnak érzik, mit mondanak. Meg van beszélve.

2018. márc. 13. 20:26
 48/49 anonim ***** válasza:

Ilyen embereket védeni badarság.



[link]

2018. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
54%
Sok az "anti fidesz troll" ? vagy csak nagyon szorgalmasak, mert darabra fizetik őket.
2018. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!