Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rendszerváltás óta ki volt...

A rendszerváltás óta ki volt a legjobb miniszterelnök?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 21:30
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
79%

szégyen, de ennek a szerencsétlen országnak a rendszerváltás óta nem volt egy valamirevaló miniszterelnöke!



egyébként meg az este és fáradtság sem ok arra, hogy égbekiáltó helyesírási hibákat vétsen valaki. már bocs, de ha fáradt vagyok, akkor leginkább elgépelni szoktam a dolgokat,de nem szoktam elfelejteni, hogy a naponta használt szavakat hogyan írják!

szánalmas vagy, kedves kérdező...

2010. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
26%

Nem vitatkozom veld meert tok folosleges csolatasod van mint az osszes tobbinek.

Zombi vagy!

Az a lenyeg, hogy Orban Viktor Igazat Mondd!

Varom sok szeretettel!

(addig majd meg baratomek ellatjak nehanyszor a feleseget teljes titoktartassal a korhazban,ha lesz szorultabb pillanta azt megint rajta vezeti le.

Az a Draga Szent Magyar Polgar) pfo

2010. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
76%

Igazad van felesleges. Aki képes ránkhozni a szocikat és még isteníteni, holott akkora szart csináltak, amiből alig van felállás és még büszkék is rá a szavazói, akkor nincs miről vitáznunk.

(Értem a nem köszönés okát).

2010. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
75%

1.Bajnai Gordon

2.Medgyesi Peter

3.Horn Gyula

4.Orban Viktor

5.Gyurcsany Ferenc

6.Boross Peter

7.Antall Jozsef

2010. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
10%
72-es, te nem az ex 73-as vagy? Ő (meg a Pizsi) volt annyira szerelmes Orbánba, mint most te :D
2010. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
68%
Köszönöm, nem vagyok szerelmes senkibe, egyébként de, ráhibáztál :) Szólíts bátran Anettnak :)
2010. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
54%
Akkor kedves Anett, javaslom, hogy inkább készülj a vizsgáidra, és ne idegeskedj. Sok sikert!
2010. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként ha bármelyik állításomat meg tudod cáfolni hajrá. Tényeket közöltem, így volt, vagy nem így volt? Azt hiszem így, ha emlékezetem nem csal, márpedig nem.

Ha ez szerelem, akkor én viszont ilyen téren tévedtem nagyot.

2010. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
68%
Soha nem vagyok ideges, a vizsgáim pedig sikerültek, túl vagyok rajta, jelenleg a munkámmal fáradozom, de kell ez a kis kikapcsolódás :)
2010. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
89%
Akkor viszont gratulálok!
2010. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!