Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rendszerváltás óta ki volt...

A rendszerváltás óta ki volt a legjobb miniszterelnök?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 21:30
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
80%

7. Gyurcsány :DDD

Komolyan könny szökött a szemembe az örömtől hogy végre valaki nevén nevezi a valóságot, hogy ami szar az szar. Márpedig az MSZP kormány szar volt.

2010. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem Medgyessy volt a legjobb.... a legrosszabb pedig Gyurcsány.
2010. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
83%

ma 13:25


Horn is MSZP...


egyébként amit sokan nem vesznek észre, az az, hogy mondjuk egy Horn és egy Orbán között kevesebb színvonalkülönbség volt, mint pl. Antall és Orbán, vagy Medgyessy és Gyurcsány között. Azaz aki azt gondolja, hogy minden bal/jobb oldali miniszterelnök csak rossz lehet, míg a másik oldali csakis jó, az súlyosan téved.

2010. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
77%

Hornnal szemben nekem személyes előítéleteim is vannak, nem attól lett a szememben egy "...", mert baloldali, viszont tényleg tagadhatatlan, hogy Gyurcsányhoz, Medgyessyhez képest fehér galléros úriember, mindenesetre én nem tekintem jónak, soha nem is fogom.

Antallról megintcsak inkább személyes a sérelmem, de ez már nem ide tartozik, ha lesz ilyen kérdés megosztom aztán majd megvitatjuk.

2010. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
79%

"Antallról megintcsak inkább személyes a sérelmem, de ez már nem ide tartozik, ha lesz ilyen kérdés megosztom aztán majd megvitatjuk."


Kedves 71%, ha te vagy a 21 éves Anita, a Pizsi barátnője (aki tegnapelőtt még 73, tegnap már 72%-os volt), akkor tényleg kíváncsi lennék, miféle személyes sérelmek értek Antall részéről :D :D


Ha összetévesztelek valakivel, akkor bocs. Ebben az álarcosbálban ez könnyen előfordul... :)

2010. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
77%

Nem neked ajánlottam fel, de ha gondolod egyszer majd neked is elmondom. Nem értem miért ne lehetne senkinek személyes sérelme.

Ha jól emlékszem Trianont például mindenki személyes ügyként kezeli, holott nagyon sokan még akkor nem éltek. Nem hinném, hogy a kettő kizárja egymást, de most nem sértődtem meg ezen, szóval nincs harag.

2010. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
77%
Ja és nem, nem Anita a nevem, ettől függetlenül a közelgő névnapom miatt örömmel venném a jókívánságod :)
2010. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
77%

ÚÚúúú bocss 59, én értettelek félre, csak én még mindig a 8 év szellemében élek. Vedd tárgytalannak a mondandóm!

Meleg van -.-

2010. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

Ja, baloldalon és jobboldalon is vannak jók, rosszak.

Jobb oldalon Orbán kétségkívül a legjobb volt. Messze felülmúlta Antallt. Antall sok lehetőséget elszalasztott, ezért sem lett igazi a rendszerváltás.

Az elmúlt 8 évben Medgyessy volt hitelesnek mondható.

Bajnait sokan támogatják, de neki ott volt a Hajdú-Bét ügy, ami a mai napig nem került kivizsgálásra. És arról is elfeledkezünk, hogy miniszterként még ő volt az, aki azt állította 2008 októberében, hogy a válság nem éri el Magyarországot. Azért Bajnai elég fontos szerepet játszott a Gyurcsány-kormányban. Segítette a közpénzek eltapsolását, és Gyurcsány és Kóka jóbarátja a mai napig.

Gyurcsány az egy borzalmas ember volt, mániákus hazudozó. Ilyen nem is való a kormányrúd közelébe.

2010. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
41%
legjobb kérdést még senki nem tete fel :D VOLT RENDSZER VÁLTÁS ?? lehet máskép hivják ami most van de régi arcok vannak voltak lesznek :S:S:
2010. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!