Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Simicska fog még...

Szerintetek Simicska fog még felfedi "piszkos" ügyeket a választás előtt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Nem!

Szerintem amit akart azt már kijátszotta(ák).


Nem vagyok konteofan, de nekem olyan ez az egész simicska-jobbik összeborulás, mintha kottából játszanák.

Valamilyen háttér megállapodás szerint beáldozták simicskát aminek az eredménye a jobbik balra tolódása, szavazó vesztés és eredményként rosszabb szerepés.

2018. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
nem hiszem, hogy simicska egy öngyilkos típus lenne.
2018. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon árnyaltan fogalmazott mindig mikor arról kérdezték, hogy tud-e piszkos dolgokról, ezt csak ő tudja, hogy mi van a tarsolyában. Mindenesetre intő jel, hogy a napokban elkezdte lökdösni azt a bizonyos bilit. Mondhatjuk, hogy évtizedekig volt a tűz közvetlen közelében, nehéz lenne elhinni, hogy nincs valami atombomba méretű ügy a tarsolyában, de, hogy arról bizonyítékai is vannak-e az már más kérdés. Simicska nem hülye (hiába próbálja a kormánypárti sajtó egy elborult elméjű alkoholistának beállítani) és nagyon jó taktikai érzéke van, ha van valami nagy ügy a zsebében, azt közvetlenül a választások előtti napokban fogja bedobni, mikor a kormánynak már nem lesz elég ideje magyarázkodni.
2018. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így Hódmezővásárhely után elkezdtek kiderülni dolgok, a legfrissebb most Kósa esete. Nem tudom, ehhez mennyi köze van Simicskának, de szerintem van köze. Remélem derülnek ki még dolgok a választásokig. Az biztos, hogy a Fideszesek mostanában nem alszanak jól.:)
2018. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Simicska rendesen rákapcsolt...

Gyerünk Lali!

2018. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kinézem Simicskából hogy a legnagyobbat szóló ügyet pár nappal a választások előttre tartogatja. Addig meg fokozatosan csepegnek az információk. Na meg nem elhanyagolható hogy Kósának ma van a születésnapja, szép kis ajándékot kapott. Meg van ez írva, mint egy filmben, túl sok dolog jön össze hogy ez véletlen legyen, és ne álljon mögötte valaki. Ez a valaki pedig ki más lenne, mint aki minden csínját-bínját ismeri a Fidesznek?
2018. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is még tartogatja, hogy ne legyen már ideje a NER-nek lereagálnia.

Tehát ezek voltak a petárdák, de az atombomba még hátravan szerintem.

2018. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!