Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik régi Jobbikot szerették,...

Akik régi Jobbikot szerették, azok most kire fognak szavazni?

Figyelt kérdés
Csalódtam benne, főleg Vona Gáborban.

2018. márc. 15. 08:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
43%
Nem maradt más, mint a Fidesz.
2018. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
52%

Vona maga mondta korábban, hogy a Fidesz a Jobbik programját valósítja meg, s ez részben igaz is.


Jelenleg a Fidesz maradt az egyetlen nemzeti párt. Én korábban jobbikos voltam, most a Fideszt támogatom.


Balliberálisokra soha!

2018. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Hallottam valamit, hogy a Jobbikból kiutasîtottak csináltak valami új pártot...annak a vezetője meg orgiákon vesz részt.
2018. márc. 15. 08:37
 4/62 anonim ***** válasza:
41%
Egyértelműen a Fideszre.
2018. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
55%

Komolyan....Fidesz? Miért csak azt nézotek hogy mennyire nemzeti?

Legyen már eszetek annyit lopnak, a propagandát nyomják 0-24ben, lezüllesztik az egészségügyet/oktatást.

2018. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
28%
De kérdező az orgia az jó onnan ki jőve már sokkal másképp látni a világot
2018. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
6%
Megvalósítja a régi jobbik programját? Megvalósítja. Lopás meg akkor lopás, ha bíróság kimondja. Propagandát meg leszarom, az legyen a legnagyobb bajuk.
2018. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
39%
Először a jobbikra voksolna, megutálva a fideszt, aztán a jobbik néppártosodik, ekkor megint a fideszre szavana.Kiba*ott ostoba egy társaság.
2018. márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
36%

A Magyar Gárdát betiltó, és Budaházyt bebörtönző Fideszre inkább, mint Toroczkai pártjára azért mert Vona nem akar cigányozást meg zsidózást a pártjában?


Ez aztán a marhára nemzeti radikális...

2018. márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
76%

Ötös!


Azzal, hogy a Jobbik a balliberálisokkal kacérkodik, nem hagy más reális lehetőséget egy meggyőződéses hazafi számára.


Gyurcsány országdúlása elég régen volt már, de sosem felejtjük! A Jobbik most összeállna az Lmp-vel, az Lmp a Dk-val, a fideszes jelöltek ellen koordinálnak, osztozkodnak a pozíciókon. Ez a legtöbb régi jobbikos számára teljességgel elfogadhatatlan.

2018. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!