Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a Jobbik bevezetné a...

Vajon a Jobbik bevezetné a kötelező katonaságot? Rendőrállamot hoznának létre?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de nekem a Jobbikosok valahogy mindig olyan autoriternek, olyan katonásnak tűnnek. Van egy olyan félelmem hogy túlságosan nagy állami befolyást akarnak, szabadságkorlátozást, túl sok mindenre akarnák az embereket államilag rákényszeríteni, túl sok minden lenne kötelező, meg miegymást.

2018. márc. 19. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Sok volt neked már az elmúlt nyolc év: ezt vetíted ki a Jobbikra, holott ezeket a lázálmokat a Fidesz ültette beléd!
2018. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de a fidesz csak üresen ijesztget, de sosincs mögötte semmi tartalom. A Jobbikosokból már simán kinézem, hogy besoroznak katonának.
2018. márc. 19. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

"a Jobbikosok valahogy mindig olyan autoriternek, olyan katonásnak tűnnek. Van egy olyan félelmem hogy túlságosan nagy állami befolyást akarnak, szabadságkorlátozást"

Ne is mondd, én is félek, hogyha nyernek akkor hitelt vesznek fel a ruszkiktól és majd fenyegetik az ellenzéket... Oh wait...

2018. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

A sorkatonaságnak a mai világban már nem sok értelme lenne.

Az még oké, hogy fejlesztik a hadsereget, több pénzt fordítanak rá, modernizálják, stb, ezt szerintem meg is fogják tenni. De sorkatonaság egy felesleges dolog, nincs szükség rá, csak felesleges erőforrás pazarlás lenne.

2018. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Persze . Csak előbb vissza kell államosírani az eladott laktanyákat és tiszti lakásokat
2018. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Olvasd el a programjuk/ nézd meg Vona frissebb beszédeit/vitáit semmi ilyen nincs bennük, ezek inkább a Fideszre jellemzőek.
2018. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fidesz most a jobbik programját lopja, csak annak egy puhább verzióját tálalja, úgyhogy én semmi jóra nem számítok a jobbiktól, ugyanazt fogják csinálni, mint a fidesz, csak még erőteljesebben. Karácsony Gergely is megmondta, hogyha a Jobbik nyer az semmivel sem lesz különb a Fidesznél.
2018. márc. 19. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván ezt mondta, saját maga ellen nem fog beszélni... Mégis csak ellenfelek könyörgök, ne legyünk már hülyék
2018. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Miről beszélsz? A Jobbik programja sokkal normálisabb, mint amit a Fidesz csinál (mert hogy nekik programjuk nincsen), néhány dologban szélsőségesebbek (de nem negatív értelemben) pl. határőrség visszaállítása, de rengeteg jó dolog van a programjukban amit (sajnos) a Fidesz egyáltalán nem másolt le.
2018. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!