Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely ha lenácizza...

Karácsony Gergely ha lenácizza a Jobbikot, akkor miért hajlandó mégis együttműködni velük?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. Ha nácinak tartja őket,akkor az lenne a logikus, hogy nem működik együtt velük. Ha pedig együttműködik velük, akkor nyilván nem tartja nácinak őket.


Karácsony Gergelyt annyira vonzza a hatalom, hogy saját maga által nácinak tartott párttal hajlandó lenn megegyezni?

https://www.youtube.com/watch?v=3NPGnBYqPgU



2018. márc. 23. 14:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

"Más a választási szövetség egy cél érdekében és más a világnézet, a politikai meggyőződés. "

Hát nem tudom, ki hogy van vele, de jobboldaliként nincs az az isten, hogy bármilyen közösséget vállaljak akármelyik "baloldali" formációval!

Az nem lehet cél, hogy a jobbik hátán segítsük őket vissza oda ahonnan igazából még el se lettek tisztességesen zavarva!!

2018. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Egy kormányzásképtelen országra nem fogok szavazni. Ezt nem a fidesz, hanem a józan ész diktálja. Bár úgy látom, ez nem mindenkinek adatott meg.
2018. márc. 23. 14:30
 13/39 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, evvel a kérdéssel itt darázsfészekbe nyúltál, különösen most egy-két héttel a választás elött. Zuglóiként testközelből látom és tapasztalom Kerigeri "ténykedéseit". A szomszéd kutyájának a bolháit nem bíznám rá. Ez azt hiszem elég sokat elmond róla.
2018. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
16%

"Ezt nem a fidesz, hanem a józan ész diktálja. Bár úgy látom, ez nem mindenkinek adatott meg."


Sajnos nem, sőt, te is ezek csoportját erősíted.

2018. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
25%

"Hát nem tudom, ki hogy van vele, de jobboldaliként nincs az az isten, hogy bármilyen közösséget vállaljak akármelyik "baloldali" formációval!

Az nem lehet cél, hogy a jobbik hátán segítsük őket vissza od"


Ezt úgy gondolom nem te, hanem a jobbik elnöksége határozza majd meg.

Azon túl, a politika a demokráciában sokszinű. Belefér a jobboldaliság mellett más is. Sőt, úgy a jó, ha szines.

Azt hiszem, eléggé belesápadnál te, ha durván jobboldali rendszer lenne ebben az országban, mert az azt jelentené, hogy az erősebb kutya b...ik, és az kétséges, hogy éppen te volnál.

2018. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Én kapitalizmus párti vagyok, szóval nekem sem az antiglobalista Jobbik, sem neomarxista Karácsony nem jelent alternatívát. Az illiberáis fidesszel is fenntartásaim vannak, de amíg nincs egy használható gazdasági liberalizmust hirdető alternatíva, addig én biztos nem fogok a szavazófülékék közelébe menni.

Először ennek az újbalos ellenzéknek kéne megsemmisülnie, hogy egy szabadpiac párti alternatíva kerüljön a helyére, ami leváltja a fideszt.

2018. márc. 23. 14:40
 17/39 anonim ***** válasza:
97%

"Ezt úgy gondolom nem te, hanem a jobbik elnöksége határozza majd meg."

Ezt már máshol kifejtettem!

Bátor (vagy botor) dolog, azt feltételezni, hogy a választó a központi parancsnak engedelmeskedve (bár a baloldalon gondolom ez elvárt) behúzza az x-et egy, az elveivel, érzelmeivel teljesen szemben álló "ismeretlenre"


"Azon túl, a politika a demokráciában sokszinű."

Valóban. Ezért sem lehet kockás papíron kimatekozni!


"Belefér a jobboldaliság mellett más is."

Persze, kinek mi és mekkora mértékig. A gerinc sokaknál hiányzik, az emberek jó része elvtelenül él, saját magukban sem bíznak/hisznek! Elképzelhető, hogy lesz jelentős átszavazás, de az is, hogy nem!


"Azt hiszem, eléggé belesápadnál te, ha durván jobboldali rendszer lenne ebben az országban, mert az azt jelentené, hogy az erősebb kutya b...ik, és az kétséges, hogy éppen te volnál."

Nem szükséges személyeskedni, aki jobboldaliként annyira elvtelen, hogy képes balra szavazni az álljon kézen és carja össze magát!

2018. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
80%
Az "fasszomértvállaltamel" Gergely egy nem létező karikatúra. Egyedüli alternatíva a Jobbik
2018. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
98%

Azért lépne vele együttműködésre, hogy hatalomra kerüljön.


Aztán legyílkolják egymást.

2018. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy "Akár az ördöggel is össze kell fogni"
2018. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!