Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely ha lenácizza...

Karácsony Gergely ha lenácizza a Jobbikot, akkor miért hajlandó mégis együttműködni velük?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. Ha nácinak tartja őket,akkor az lenne a logikus, hogy nem működik együtt velük. Ha pedig együttműködik velük, akkor nyilván nem tartja nácinak őket.


Karácsony Gergelyt annyira vonzza a hatalom, hogy saját maga által nácinak tartott párttal hajlandó lenn megegyezni?

https://www.youtube.com/watch?v=3NPGnBYqPgU



2018. márc. 23. 14:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
74%
Az ellenzékiek nem akarnak mást, csak hatalomra kerülni. És ha leváltanák Orbánékat, akkor ugyanúgy folytatódna a lopás, csak mások lopnának.
2018. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
98%

A hatalomért mindent!

Még az identitászavart is bevállalnák, hogy közelebb kerüljenek a húsosfazékhoz!

2018. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Ettől viszont kiráz a hideg. Akkor már inkább maradjon a Fidesz.
2018. márc. 23. 14:05
 4/39 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom a jobboldaliak mit csodálkoznak ezen. A fidesz folyamatosan összemossa, egy kalap alá veszi az ellenzéket és folyamatosan hazugságokat terjeszt róla. Gondoljunk csak a kerítésbontós plakátra: együtt szerepel a jobbikkal mindenki, mint akik le akarják bontani a kerítést, egyenlőségjelet téve ezzel közéjük. Persze kerítést sem akar bontani senki, meg a jobbik sem egyenlő a baloldallal. Nem csoda, ha az ellenzék zsebében a milliomodik lejáratás után kinyílik a bicska és ez összekovácsolja őket maximum addig, amíg elzavarják ezt a mostani garnitúrát. Szerintem pont a jobboldal ne csodálkozzon ezen.
2018. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
22%

Micsoda Fidesz-mágnes kérdés ez?

Most Orbán és az ország ellopás megakadályozása a tét!

Itt lehet együttműködni de nem összebútorozni!


Egy demokratikus nép által jóváhagyott nem nemzeti konzultált alkotmányban és választási rendszerben lehet együttműködni de nem politikai házasságra lépni.


Azért lenne jó Bod Péter Ákos kormányfőnek mert itt nem a jobb vagy baloldal csatájáról van szó, hanem az ország megvédéséről a belső veszéllyel szemben: a kiskirály mérhetetlen pénz és hataloméhségétől.


Ebben még Fideszesekre is lehetne számítani, hisz sokan kiábrándultak de tudnák támogatni Bod Péter Ákost.

2018. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Ha a Fidesz hazudozik az ellenzékről, akkor arra az a válasz,hogy az ellenzék csak azért is megvalósítja ezeket a hazugságokat, hogy végül igazság legyen belőlük?


Ez így elég primitív reakció.

2018. márc. 23. 14:15
 7/39 A kérdező kommentje:
Ilyen ellenzék mellett azon se lepődnék meg ha Orbán 4/5-el nyerné a választásokat.
2018. márc. 23. 14:17
 8/39 anonim ***** válasza:
24%
Ja, azt nem tudtam kérdező, hogy jobber bértrollnok vagy, azt hittem komolyan kérdezel, tiplizek is innen...
2018. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező:


Más a választási szövetség egy cél érdekében és más a világnézet, a politikai meggyőződés.

Karácsony azért szövetkezik, hogy orbán húzzon el a retkesbe, ne lopjon tovább, nem azért, hogy a jobbikkal együtt járhasson ebédelni.

2018. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Na jó, de mi lesz utána? Egy Jobbik és egy Karácsony hogy akarnak együtt kormányozni?
2018. márc. 23. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!