Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az erdélyi magyarok miért...

Az erdélyi magyarok miért imádják ennyire vakon a Fideszt?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 17:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
#20: Értem hogy a szocik nem szimpik, de Jobbikkal, LMP-vel mi a bajod?
2018. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
75%
Jobbik bizonyos elveivel szimpatizáltam, amikor még jobboldali párt volt. Amióta a pártot átvette Simicska, azóta nem szimpik. Simicskát pedig azért vetem meg, mert számomra az nem egyenes ember, aki mindig háttérből próbál manipulálni. Megvan hozzá a tőkéje, alapítson egy pártot, legyen a vezetője és álljon ki a nyilvánosság elé és hadd lám, mire viszi.
2018. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
Szokásos "erdélyi magyarozás" amire már ugrottak is a sötét prolik. :P
2018. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
3%

"Legalább ők a 27% ÁFA-t fizetik az itt vásárolt kenyér és élelmiszer után. Vicces hogy cigányozol, mert nincs érved! Te meg 5 ft-ot nem adtál az államkasszába és beleszólsz a szavazatoddal a mi belügyeinkbe."


Ez az új kampányduma a degenerált koalíciónál? :D


Semmit nem tesznek az ország jobbá tételéért!

2018. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
48%

"Legalább ők a 27% ÁFA-t fizetik az itt vásárolt kenyér és élelmiszer után"

.....

Igen fizetnek 27% ÁFA-t a "segíjből", amiért nem dolgoztak meg. Tisztelet a kivételnek.

2018. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te kikről beszélsz. Én a környezetemben nem látom olyan számosaknak a Fideszt imádókat, itt Erdélyben. Én erdélyiként ki nem állhatom őket, mióta Putyinnal barátkoznak és elárulják az EU-t. Aztán majd csodálkoznak, ha az új szövetségesük mellett kuss lesz a nevük. Mert Putyin oldalán egy rossz lépés elég, hogy megkínáljanak egy kis polóniummal töltött ígyencséggel, vagy ideggázzal fűszerezett english breakfast-tel.


Csak figyelni kell Orbán arcát: mikor elkezd hasonítani az ukrán druszájához (Viktor Juscsenkóéhoz), akkor tudhatjuk, hogy rosszat szólt a főnök előtt. Talán ezért is fél sokkal jobban Putyintól mint a nyugati szövetségeseinktől, akiket elárult! Lehet, kapott egy kis masszázst Moszkvában 2014-ben, amitől jobb belátásra tért...

2018. márc. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
68%

"Szokásos "erdélyi magyarozás" "


Fidelitaszosaitok lehetnek? A Fidesz elrendelte nekik, hogy magukat Jobbikosnak, DK-soknak kiadva gyalázzák szegény határon túliakat, mindenki tudja, hogy ilyen módszerekkel éltek:


[link]

2018. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
54%
#30: Nézd meg a 2014-es választás eredményeit. Hogy könnyebb dolgod legyen, belinkelem: [link] A levélben történő szavazás oszlopot érdemes figyelni, 95% a Fideszre.
2018. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
70%
Persze, az összes határon túli szavazó egy része szavazott rájuk. :D
2018. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
38%

# 31-es:


2014-ben az erdélyi magyarok 10%-a szavazott, ezek 95%-a valóban a Fideszre.


Egyszerű matematikával elmondható tehát, hogy az erdélyi magyarok 9,5%-a szavazott a Fideszre, míg a 90,5%-a nem nyilvánított véleményt (sőt, a 60%-uk az állampolgárságot sem vette fel).


Egy kilenc és fél százalékos részhalmaz alapján nem következtethetsz ilyen merészen és általánosítóan az 1,3 milliós erdélyi magyar közösség egészére nézve. Ennél fogva a kérdés értelmezhetetlen.

2018. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!