Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt sokan, hogy...

Miért mondják azt sokan, hogy a migránsozás kamu?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy az Orbánék ezzel hülyítik a népet. De mi alapján jelentik ezt ki?

2018. márc. 29. 10:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
64%

Jaj megint ez a ,,lebontják a kerítést" szöveg? Milliárdokat nyúltak le Orbánék és abból nem tudtak más szöveget kitalálni?

Meg Orbán kitől véd meg? Csak nézz már meg kiknek adott kötvényt meg kine akart adni.

Meg sokadjára leírom, hogy a Január 1-jén született menekülteket nem kell befogadni, ahogy nem is fogadták be, azok már jó ideje visszalettek küldve a határokon kívülre.

2018. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező tudod, hogy Szerbiában mennyi migráns vár arra, hogy lebontsák a kerítést?
2018. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy számodra mennyivel hihetőbb, mint egykoron a 23 millió román munkavállaló?
2018. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
71%

,,Kérdező tudod, hogy Szerbiában mennyi migráns vár arra, hogy lebontsák a kerítést?"


Olyan sok vár, hogy nyáron is több kilométeres szakaszon naponta max 3 menekültet kaptak el a rendőreink, de azt is úgy, hogy már kimentek keresgélni. Beszéltem már olyanokkal, akik kint vannak a határnál, közel sincs az, mint amit Orbánék meg itt az oldalon egyesek mondogatnak.

2018. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
2018. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
78%

#5: "Marhára fárasztó már ez a kötvényezés. Én se támogatom de összemosni egy beazonosítható kínai milliárdos kötvényvásárlását egy papírjait eldobáló magát 16 évesnek hazudó 40 éves analfabétával elég szánalmas dolog. Hiába is erőlködtök."


NEKED TETSZIK HOGY KAMATOSTÓL (ADÓFIZETŐI PÉNZBŐL) KELL A KÖTVÉNYT VISSZAFIZETNI NEKIK?


"Év végén járnak le a letelepedési államkötvények első sorozatai. Bár ötéves futamidejű állampapírfajtáról van szó, az összes 2013-ban kibocsátott kötvény ugyanazon a napon, 2018. december 20-án jár le.


A letelepedési kötvényprogram, amit a Fidesz bevándorlási programjának is lehet nevezni, 2013 júniusában rajtolt el. Az első évben 430 letelepedési kötvényt adtak el. Így összesen 107,5 millió eurót, azaz 33,3 milliárd forintot kell majd év végén az Államadósság Kezelő Központnak (ÁKK) átutalnia a kötvények után. Ebből csak a kamat 12,8 millió euró, azaz négymilliárd forint, lényegében ennyivel támogatják a programot az adófizetők."

[link]

2018. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
71%
17: Nekik ezt hiába magyarázod, akkor is jönnek majd azzal, hogy akkor is Brüsszel ne akarjon senkit se idetelepíteni, meg Soros György, meg Soros György, meg migránsok, meg Soros György.
2018. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

több ismerősöm határőr, szóval nekem ne akard megmagyarázni. meg egyébként is, én lenn lakok a határ közelében,tehát látom amit látok.

amúgy mindegyik ellenzéki kimondta, hogy le fogják bontani a kerítést.

ne a letelepedési kötvényekkel gyertek, azt normális korrekt embereknek adták el, nem névtelen papírok nélkülieknek.

meg ti azt hiszitek, hogy nem akarnak itt maradni. kérdem én, ha kapnak lakást, pénzt, akkor nem fognak itt maradni?

ezek amerre mennek ott rombolnak. ha csak áthaladnak is akkora pusztítást végeznek.

én voltam többször a határon, voltam röszkén is, ti voltatok, vagy csak a neten tájékozódtok?

2018. márc. 29. 11:57
 19/42 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

Te hallottál már Orbán szájából olyat, ami igaz volt? Na uyge, hogy nem? Akkor pont a migránsozás mitől lenne igaz?

Ugyanakkor: hallottál már baloldalitól igazat? Egyszer mondjuk igen. Akkor is azt mondta, hogy hazudtak. Na. Akkor az ő verziójuk miért lenne igaz?

2018. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
de ti amúgy mivel cáfoljátok a migránsozást?
2018. márc. 29. 11:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!