Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt sokan, hogy...

Miért mondják azt sokan, hogy a migránsozás kamu?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy az Orbánék ezzel hülyítik a népet. De mi alapján jelentik ezt ki?

2018. márc. 29. 10:58
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
Azt mondja már meg valaki ha ennyire okosak vagytok ki és hogyan állíthatná meg a migriket?
2018. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Talán nem véletlen hozták le még amerikában is szinte azonnal a választás után, hogy Orbán győzött, és le a kalappal előtte és a magyarok előtt, hogy kiállnak az euval szemben, és védik a hazájukat ÉS európát a migrációtól. Szerintem még az eunak is érdeke volt, hogy a fidesz maradjon kormányon, mert így biztosítva van a határzár és a védelem, viszont nem kell ellentmondaniuk maguknak és segget csinálni a szájukból.
2018. ápr. 9. 15:27
 33/42 anonim ***** válasza:
#28: ezek nem európai értelemben vett emberek - még ha ez csúnyán is hangzik. Eszükben sincs integrálódni. Olyanok, mint a galambok - azok sem akarnak rosszat, csak odatelepednek az erkélyedre, mert ott jó nekik, aztán egész nap huhognak, meg összepiszkítanak mindent. És egyre csak szaporodnak. Aztán eljön a pont, amikor döntened kell: vagy elüldözöd őket (de akkor nem lehetsz tovább "szeressük egymást" széplélek), vagy átengeded nekik az erkélyt, de az egymás mellett élés nem fog menni, mert ha az erkélyen teregetsz, a galambok összepiszkítják a ruhákat.
2018. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

"Talán nem véletlen hozták le még amerikában is szinte azonnal a választás után, hogy Orbán győzött"


Talán az sem véletlen, hogy hirtelen az origo.hu-ról eltűntek a migránsokkal foglalkozó cikkek 99%-a.

[link]


"Szerintem még az eunak is érdeke volt, hogy a fidesz maradjon kormányon, mert így biztosítva van a határzár és a védelem, viszont nem kell ellentmondaniuk maguknak és segget csinálni a szájukból."


Persze, hogy érdekük, hiszen kellenek a fiatalok, akik örömmel mennek ki dolgozni Németországban, Hollandiába, Belgiumba, Franciaországba és az Egyesült Királyságba.

2018. ápr. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Kérdező már említettem, hogy reménytelen eset vagy. Amerikában (pontosabban az USA-ban, nem mindegy) mást hoztak le. De ha te azt olvasnád, hogy Orbán személyesen bontotta le a kerítést, azt is úgy értelmeznéd, hogy építette, hogy téged megvédjen.


Megértem, mindenki így értené, akinek az az utolsó szalmaszál. De ezt sem érted, miért mondom.

2018. ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
jaja :D reménytelen vagyok, és semmit sem értek. sebaj, a többi x millió ember sem ért semmit, akik a fideszre szavaztak. ez van :) majd megérted.
2018. ápr. 10. 08:11
 37/42 Libers Pertz ***** válasza:
A médiájuk azt közvetítette feléjük, hogy kamu a migránsozás. Megették két pofára és most ezt szajkózzák. Sőt tovább megyek a saját énképüket kivetítik másra és ezért MI, a többség a buta, tudatlan, fidesz hívő. ŐK a kisebbség pedig mindent jól látnak, sziklaszilárd a meggyőződésük, 'tényekre' alapozva 100%-os megbizonyosodással szajkózzák amivel tele tömték a fejüket. Na és most jöhetnek ők a lepontozással és fogják írni amit feljebb említettem.
2018. ápr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

# 36


Én kérlek magyarázd meg, hogy miért lett ilyen hirtelen nagy változás egy hírportálnál alig egy nap alatt, ha szerinted nem akkora nagy kamu, akkor most már miért csak a választásuk előtti hetekből, hónapokból több kép is van, hogy mindig 5-10 migránsokkal kapcsolatos hír van, aztán győzelem után máris csak 1.

2018. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 Andizsuzsi ***** válasza:

" ezért MI, a többség a buta"


Nem ti vagytok a többség most sem.

2018. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgok ezek, én látok migris híreket. Ez éppen úgy működik, hogy a legtöbb ember csak azt szűri ki, ami a saját nézeteit támogatja. De igen, mi vagyunk többségben. Össze is vizelheted magad. Akkor is mi leszünk.
2018. ápr. 10. 21:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!