Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Romaként tudtok-e ajánlani a...

Romaként tudtok-e ajánlani a fideszen kívül más pártot, akire érdemes lehetne még esetleg szavazni?

Figyelt kérdés
köszönöm a kulturált válaszokat!

#FIDESZ #roma #emberi erőforrás #felzárkózás #roma hősök #roma holokauszt
2018. ápr. 7. 10:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
MIÉP!
2018. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
MSZP, DK, LMP, ők a legkevésbé diszkriminatívak. A Jobbik elég romaellenes volt néhány éve, bár most más képet mutat, szerintem idő kell, hogy kiderüljön; valóban megváltoztak vagy csak szavazatmaximalizálásra hajtanak.
2018. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 hájaaa ***** válasza:
47%

Fideszen kívül? Lázár Janit nem hallgattad mostanság? Szerinte a romák még most sem integrálódtak! Ha ugyanezt mondja néhány éve Vona akkor már ment volna a roma békemenet keresztre feszíteni.

Romaként szerintem az MSZP a legideálisabb ill az LMP

2018. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%

A DK bevezeti ingyen (igazából nem ingyen, csak a többség fizeti) a putriba a vizet, fűtést, Internetet.


A családi adókedvezményt megszüntetik és helyette alanyi jogon járó segély lesz, tehát újból beindulhat a megélhetési gyerekgyártás ezerrel.


Ha jól tudom, a közmunkaprogramot is megszüntetnék, szóval nem kellene még csak imitálni sem a munkát!


Ráadásul ha rákeresel a neten, találni fogsz olyan képet, ahol Gyurcsány "én is roma vagyok" táblával mászkál, szóval még testvéred is lesz a nagy vezír, ha ők győznek, vagy valamilyen módon hatalomra kerülnek.


Szóval a te pártod a DK!

2018. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

"Szerinte a romák még most sem integrálódtak!"


Miért, szerinted integrálódtak?! Idióta!

2018. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

mostani hír:


"Kötelező sikertörténet: Balog '56 hőseivé integrálta a cigányokat a "nemzetközi roma nap" alkalmából - "A cigányok mindig ott voltak a magyarok mellett" Az 1956-os szabadságharc "cigány hőseit" ábrázoló bélyegkisívet bocsátott ki a Magyar Posta Zrt. a "nemzetközi roma nap" alkalmából, pénteken Budapesten.


Ha a szabadságról volt szó, a cigányok mindig ott voltak a magyarok mellett – hazudta Balog Zoltán a Terror Háza Múzeumban. A rejtett erőforrások minisztere szerint a történelem során mindig a szabadság, a szabadságvágy kötötte össze a "romákat és nem romákat" (ez utóbbi halmaz lenne a fideszes miniszter szerint a magyaroké - a szerk.) Magyarországon."

2018. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Ha tudsz értelmes ember mòdjára viselkedni, akkor Vona nem bántam.
2018. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
LMP
2018. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
a Fidesz jó bulikat szokott rendezni a romáknak: ingyen pörkölt, Kis Grofo, busz, sör
2018. ápr. 7. 14:31
 10/23 hájaaa ***** válasza:
77%
Ja, hogy csak trollkodsz? Miért nem ezzel kezdted, már is más a csenge harántfekvése
2018. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!