Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is ennyire szomorú/csalódott?

Más is ennyire szomorú/csalódott?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy nyert és főleg, hogy így a fidesz. Sírni tudnék.

Hogy történhetet ez? Miért van ennyi birka ebben az országban? Tényleg nem maradt nekünk, fiataloknak semmi más csak az, hogy külföldre megyünk egy jobb jövő érdekében??


2018. ápr. 8. 23:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
51%
Ehh, nem csak a birkák. Kizárt, hogy ennyi botrány után megint 2/3-ot kapjanak, ezt elcsalták...
2018. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
78%

Igen. Szerintem holnap leiszom magam.

Ha mar az oroszokhoz fogunk tartozni szokni kell az alkoholt

2018. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
62%
Én csak attól félek, hogy pár éven belül kivezetnek minket az Európai Unióból! Milyen jövő vár így Magyarországra?
2018. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi megvezetés, lefizetés után gondolni való volt, de ettől függetlenül én is rettenetesen csalódott vagyok. Alig várom hogy a Fidesznek köszönhetően az elkövetkező pár évben milliókat dobjon ki a családom az egyetemi oktatásom miatt...
2018. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
#15 Semmi jó.
2018. ápr. 8. 23:14
 16/33 anonim ***** válasza:
46%
Holnap beiratkozok egy intenzív angol tanfolyamra, és pár hónap múlva irány külföld, a többieknek pedig jó szórakozást!
2018. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi rengeteg elégedetlen ember szavazata mellett, kizárt, hogy tiszta volt a szavazás! És nem fogja senki ellenőrizni, hogy vajon minden tisztességesen zajlott-e!
2018. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
61%
Biztos elcsalták!Lehetetlen,hogy megint 2/3-adjuk legyen!Hiszen mindenki utálja őket!
2018. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
73%

Remélem most leesik végre az ellenzéknek, hogy Magyarország nem baloldali ország, a fideszt nem balos licitálással lehet megverni, hanem azzal, hogy a fidesz mérsékelt táborának kínálnak alternatívát, mert jelenleg balos osztogatók és szalonnácik a felhozatal. A kis pártoknak, főleg a rétegpolitizáló lmp-nek meg nem úgy kellene hozzállni a választáshoz, hogy nyernek, hanem szétnézni nyugaton, hogy a hasonló politikát folytatók mind rétegpártok, és ennek megfelelő taktikával indulni a választásokon.


Az ellenzék nem értette meg Hódmezővásárhely üzenetét. Az nem arról szólt, hogy ha összefognak, akkor nyernek. Arról szólt, hogy ha nincs országos tét, akkor a fideszt utálók összezárnak, de ez nem jelenti, hogy az ellenzéket akarnák kormányra juttatni. Van egy jó 20-25%-os réteg, aki most nem ment el, mert nem volt mérsékelt jobboldali alternatívája a fidesznek.

2018. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
3%
#15 és kérdező, azért az EU nem biztos, hogy olyan jó nekünk, mindent elvett amiben Magyarország jeleskedett gondolok itt a cukorgyártásra többek között. Most kapjuk a támogatást, aztán makd fizethetjük vissza. Oroszország is megvan az EU nélkül.
2018. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!