Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is ennyire szomorú/csalódott?

Más is ennyire szomorú/csalódott?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy nyert és főleg, hogy így a fidesz. Sírni tudnék.

Hogy történhetet ez? Miért van ennyi birka ebben az országban? Tényleg nem maradt nekünk, fiataloknak semmi más csak az, hogy külföldre megyünk egy jobb jövő érdekében??


2018. ápr. 8. 23:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
A sok szar közül kettő van, amelyiken van egy vékony cukormázréteg. Ebből az egyik a Fidesz, a másik a Jobbik. Mondjuk ezerszer jobban örültem volna a Jobbiknak. Az mondjuk egészen elképesztő, hogy nemhogy nem volt szoros a meccs, hanem hogy a kétharmad meglett - kik szavaztak ennyien? Mert ennyi nyugdíjas és ennyi bidámbidám nincs az országban. Ha meg igen, hát az megint elgondolkodtató...
2018. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
69%
Én sem hiszem, hogy ez tiszta... Gondoltam hogy a Fidesz nyer, na de ennyivel? Az a helyzet, hogy sok a birka itt Mo - n. Meg is érdemlik a nyomorúságot.
2018. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy ez nem csalás volt hanem tényleg ennyi hülyével élünk egy országban. Sajnos hasznos volt a média által történt agymosás.
2018. ápr. 8. 23:18
 24/33 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2018. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben, várható volt, hogy a "migráncskártya" mindent visz.
2018. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Agyhalott nyuggerszoci orszag lett ez
2018. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
13%

Annyira tudtam hogy 11 körül megjönnek a "csalt a Fidesz brühühü" kommentek! 😄😄😄


Az már eszébe sem jut senkinek hogy rengeteg ember lexarja a migránsozást, meg a sorosozást és egyszerűen jól megvan a növekedő fizetéssel, az adókedvezménnyel, a CSOKal, az alacsony inflációval, stb. És rühelli Vonát, aki arra nyal ahonnan épp kap 1 plusz szavazatot, nulla identitással működik.

2018. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
44%
elszomorít, hogy ennyire sok az agymosott idióta ember.
2018. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Kedves 29es, én egy embert sem ismerek, akinek nőtt volna a fizetése, vagy, hogy ennyire jól jár az adókedvezménnyel...ellenben olyat bőven, akiknek elvették az évekig gyűjtött magánnyugdíjpénztárát, akik az egészségügyre panaszkodnak, akik többszázezret fizetnek azért, hogy felsőoktatásban tanulhassanak, akik egyes élelmiszereket, termékeket duplaannyiért vesznek meg,mint Orbán előtt és még sorolhatnám..
2018. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
52%
31: Nekem duplázódott. Külföldre szállító kkv-nál dolgozok, mielőtt még találgatnál :)
2018. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!