Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is ennyire szomorú/csalódott?

Más is ennyire szomorú/csalódott?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy nyert és főleg, hogy így a fidesz. Sírni tudnék.

Hogy történhetet ez? Miért van ennyi birka ebben az országban? Tényleg nem maradt nekünk, fiataloknak semmi más csak az, hogy külföldre megyünk egy jobb jövő érdekében??


2018. ápr. 8. 23:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
48%
Azt hittem végre hazaköltözhetek. Tévedtem.
2018. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
40%
33#, mert komolyan gondoltad hogy attól hogy jön egy jobbik-mszp koalíció majd itt gyökerestől megváltozik az ország és mindenki hazaköltözik? Csak sajnálni tudom azokat akiknek az élete ennyire függ a politikától. Sajnos sokat fogtok még csalódni.
2018. ápr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
32# köszi nem szorulok a sajnalatodra, de azért felvillant volna egy reménysugár, hogy elindul valami változás.
2018. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!