Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek milyen személyes...

Nektek milyen személyes elményetek van a kadár korszakról?

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

" kifelejtetted, hogy mindezt a "jólétet" több tízezer milliárdos amerikai hitelből tartották fent.

ennek a nyoma még mai is érezhető a magyar gazdaságban.

éljen Kádár elvtárs!"


Ilyenkor szoktam megkérdezni, hogy és miért, ma nincs adósságunk? Sőt ma GDP arányosan nincs nagyobb adósságunk, mint akkor? Mert mindkettőre igen a válasz, most is állunk nyakig az adósságban, és ma GDP arányosan jobban el vagyunk adósodva, mint a rendszerváltás előtt bármikor.

Meg finoman fogalmazva is túlzol itt a dollár tízilliárdokkal, de az a legkisebb probléma.

2018. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sok jó pozitív dolog is volt
2018. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Óvodába jártam, és nem szerettem a spenótot.
2018. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy volt egy olyan kormányfőnk, akinek volt egy nyolcadikos öltönye, egy 48 éves kabátja, és napi 2 doboz munkás cigaretta felhasználásával elérte, hogy a régió legvidámabb barakkja legyünk. Lehet rá követ dobni, de sok variáció nem volt, egy olyan elnyomóval szemben aki kiírtott pl. 10 millió ukránt pillanatok alatt kiéheztetve.
2018. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!