Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan kérdezem, akinek nem...

Komolyan kérdezem, akinek nem tetszik a magyarországi Fidesz-uralom, az miért nem megy el nyugatra?

Figyelt kérdés

Én is ezt tervezem, mert látom, hogy egyszerűen nem lehet velük mit csinálni, az országnak ők kellenek.

Nem lehet őket leváltani, olyan többséggel győztek, mint még soha egyetlen egy párt sem.

Mégis mit szeretnétek? Legyen polgárháború, mint Ukrajnában? Rohanjuk le őket, aztán legyünk nyugati imperjalista, hazaáruló Soros-ügynöknek bélyegezve és lőjenek ránk a fegyveresek?

Nem hiszem, hogy ezt akarják az ellenzéki fiatalok. Szerintem inkább jólétre és nyugalomra vágynak, ami nyugaton teljesen jól megvan.



2018. máj. 6. 19:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem a hazámat, és nem akarok elszakadni a családomtól, ismerőseimtől. Fiatalok tízezreit tartja így sakkban a Fidesz.
2018. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
77%

Te elmehetsz, ha neked belefér, de én itt vagyok itthon.

Érzés, amit nehéz olyannak elmagyarázni, aki ezt nem érzi.

Nekem 2 hét nyaralás második felében már honvágyam van.

2018. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

#1

A kérdés adott és feltettem már feljebb is.

Mit szeretnétek? Polgárháborút?

2018. máj. 6. 19:33
 4/40 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert nem az a párt nyert amelyikre szavaztam, még nem megyek el.
2018. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
64%

Egy ilyen illegitim, önkény rendszerrel le kellene tudni számolni. Törvény adta jogunk sőt kötelességünk:

[link]

Az ellenzéki politikusaink simán le tudnák vezényelni, az ő alkalmatlanságuk miatt szívunk. Nem elmenni kellene, hanem megszervezni és a demokráciát visszaállítani.

2018. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Még egy jó darabig Fidesz lesz és ha tippelhetek, 2022-ben még nagyobb fölénnyel fognak győzni, mint idén.

Egyszerűen a magyarok nagy többségének megadják azt, amire vágynak, egyfajta kádárista Horthy-rendszert, vagy mit. Jobban nem tudom ezt leírni, mert tényleg valami ilyesmi az orbánizmus.

Most megválasztották Káslert emberminiszternek és ez teljesen jellemző erre az ideológiára. Ebben az emberben egyszerűen tökéletesen tükröződik mindaz a középkori, konteós sötétség, ami a Fideszt és a szavazóit jellemzi.

Szóval nem tudom, hogy mi lesz, de egyáltalán nem vagyok bizakodó.

2018. máj. 6. 19:40
 7/40 A kérdező kommentje:

"Azért mert nem az a párt nyert amelyikre szavaztam, még nem megyek el."


A Fidesz nem csak egy párt, a Fidesz a Párt.

Gyakorlatilag a magyar kultúra esszenciájának legvégső kivetülése politikai síkra. Nagyon közel állnak ahhoz, hogy tökéletes párt legyenek a magyar átlagembernek.

2018. máj. 6. 19:43
 8/40 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező: te vagy simán hülye vagy, vagy egy gagyi troll!
2018. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, hogy erre a helyzetre egyszerűen nincs megoldás. A Fidesz teljes mértékben túszul ejtette az országot.
2018. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
50%

Figyelj, ha a rendszerváltás óta minden választás után elment volna a csalódott ellenzék, akkor már kiürült volna az ország. Vegyük már egy kicsit komolyabban magunkat!

El lehet menni, de nem emiatt, mert ez nem kicsit gyerekes!

2018. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!