Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan kérdezem, akinek nem...

Komolyan kérdezem, akinek nem tetszik a magyarországi Fidesz-uralom, az miért nem megy el nyugatra?

Figyelt kérdés

Én is ezt tervezem, mert látom, hogy egyszerűen nem lehet velük mit csinálni, az országnak ők kellenek.

Nem lehet őket leváltani, olyan többséggel győztek, mint még soha egyetlen egy párt sem.

Mégis mit szeretnétek? Legyen polgárháború, mint Ukrajnában? Rohanjuk le őket, aztán legyünk nyugati imperjalista, hazaáruló Soros-ügynöknek bélyegezve és lőjenek ránk a fegyveresek?

Nem hiszem, hogy ezt akarják az ellenzéki fiatalok. Szerintem inkább jólétre és nyugalomra vágynak, ami nyugaton teljesen jól megvan.



2018. máj. 6. 19:25
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
81%
Azért,mert pont azoknak a legnehezebb elmenni,akik mennének.
2018. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
40%
Ki akadályoz meg benneteket, hogy a Fidesz-hez hasonló nagyságú szavazóbázisú, vagy akár nagyobb pártot hozzatok össze? Nem az "uralom" miatt kell sírni, hanem dolgozni kell, meggyőzni az embereket, vagy még inkább: megismerni a gondolkodásukat, az igényeiket, a szükségleteiket, és elérni, hogy rátok szavazzanak. Ezt rajtatok kívül senki nem tudja véghezvinni, a Fidesz se, és senki nem tudja megakadályozni, a Fidesz se. Aki meg ezt nem akarja, nem tudja, az tényleg menthetetlen, az menjen nyugatra.
2018. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
80%
Igen, csak az előző pártok nem rágták bele ilyen szinten magukat az országba. Még ha a rengeteg igazságtalanság ellenére is sikerülne leváltani, akkor is minden fontos pozícióban fideszes pártkatonák vannak. Aki szembeszáll velük, azt megfélemlítik, zsarolják, karaktergyilkolják. Az az 52%, aki ellenük szavazott teljes reménytelenségben, frusztrációban él.
2018. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

"Az a baj, hogy erre a helyzetre egyszerűen nincs megoldás. A Fidesz teljes mértékben túszul ejtette az országot."


Pontosan erről beszélek én is, a Fidesz egyszerűen egy lett az országgal. Olyan, mint egy diófa, amit teljesen átszőttek a gombafonalak. Nincs menekvés.

2018. máj. 6. 20:12
 15/40 A kérdező kommentje:

De akkor mégis mit akar az ellenzék? Miben reménykednek? Minek tüntetgetnek? Teljesen hasztalan.

A legtöbb, amit elérhetnek, az egy Majdan 2.0 lenne, a sok Julis néni és Karcsi bácsi pedig otthon szurkolna a TV előtt a rendőröknek, hogy "ez az, üssétek csak a Soros-bérenc fijatalokat! Most jól megkapják, adjatok nekik! Megtanulják, hogy mijaza tisztelet! Bezzeg az énidőmbe ilyen tüntetések nemvótak! Akkó éleslőszerrel attak vóna nekik!"


Akkor mégis mi értelme az egésznek, amikor nyugaton nem bántanak és nem vonják meg előled a jólétet?

Itthon az ember saját nagyszülője adja el az unokája jövőjét egy zsák krumpliért.

A múltkor olvastam egy öregasszonnyal egy interjút, akinek a múlt héten halt meg az unokája, mert nem ment ki érte a mentő, hogy szerinte akkor is a migráncsok jelentik a legnagyobb problémát Magyarországon.

Erre már nem lehet mit mondani... :(

2018. máj. 6. 20:19
 16/40 A kérdező kommentje:

#12

Bocs, de én nem fogom megadni a magyaroknak a kádárista horthyzmust, amire vágynak. Ez nem én vagyok.

Ha nekik ez kell, akkor marad a Fidesz, számomra pedig marad a koccolás nyugatra.

A kérdésem is erről szól, hogy nem értem, miben reménykednek még azok, akik kapálóznak a Fidesz ellen. Nem vágom, hogy mit látnak még ebben az országban.

2018. máj. 6. 20:23
 17/40 anonim ***** válasza:
56%

2022ig elég sok erzsébet utalvánnyal megvett nyugdíjas fog jobb létre szenderülni és ők azok akik nagyrészt a győzelemre juttatták őket.

a fiatalok a fiatal felnőttek és a középkorúak között meg nincs annyi fideszes,hogy ismét győzni tudjanak.

2018. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

#17

Őszintén? Abban sem vagyok biztos, hogy 2022-ig egyáltalán bírni fogja-e az ország...

2018. máj. 6. 20:27
 19/40 anonim ***** válasza:
62%
2022re, ebből az úgynevezett "országból" egy erősen lemaradt, rasszista, idegengyűlölő, begyöpösödött, fehéreurópaikeresztény, szociál darvinista nemzetállam lesz.... vagyis... wait a minute... már az!
2018. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
29%

"Őszintén? Abban sem vagyok biztos, hogy 2022-ig egyáltalán bírni fogja-e az ország..."


Stabilan halad előre és nem nem kormánymédiából van az infó hanem külföldi elemzőktől. Befektetésre ajánlott státuszban van az országunk.


Mellesleg a Fidesz nem hozott semmi olyan törvényt ami negatívan érintené a fiatalokat. Persze külfödön nagyobb a kereset ez így igaz de ott is csak úgy tudnál élni hogy meghúzod magad mert a szolgáltatások is sokszorosan drágábbak. Például olyan dolgok mint a szórakozó helyen eltöltött estét akár 1000€ is bánhatja (tapasztalatból mondom) . Ha nem így lenne akkor nem jönnének egy két év után haza annyian.


Külföldön dolgozni szezonális munkákat az megéri mert összespórolsz 3-6 hónap alatt annyit hogy mikor hazajössz elvagy mint a kiskirályok sőt vállalkozást is indíthatsz mert össze tudsz szedni annyit. Viszont tartósan kinn élést csak olyanoknak ajánlom akik szalagmunkát végeznek stb. mert nekik tényleg jobb az ottani körülmény mint idehaza. De ha van valamilyen végzettséged (mégha csak szakmunkás is) jobban teszed ha itthon maradsz. Mert már akkora a hiány az egyszerű szakmákból is hogy pl.: Burkoló, festő , ács stb annyit keres mint egy osztrák és nem viccelek

2018. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!