Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is kellemesen csalódtatok...

Ti is kellemesen csalódtatok a fideszben mostanság?

Figyelt kérdés
A fidesz bebizonyította, hogy nem antiszemita párt, és nem is rasszista. A fidesz egy demokratikus, nemzeti párt, akik a gyűlölet minden formáját elutasítják.

2018. máj. 15. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jaj én annyira kellemesen csalódtam! Orbán Viktor is olyan jóravaló ember! Szoktam is este puszilgatni otthon a fényképét! A múltkor meg imádkoztam is hozzá, hogy essen az eső. És lám, meg is történt!
2018. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nagyon kellemesen! Cumira vette Fletót, a DK-t, meg a szocikat, azóta látom, hogy Fletó vedel mint a gödény, a többi prominens meg szervezkedik, cincog, rendezkedik! Jó nézni a vergődést, remélem a szocik lassan szenvednek ki - oda kerülnek, ahová valók a DK-val együtt!
2018. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem annyira átjárt az áhitat, hogy még székletet is olyat tudtam produkálni mint Semjén. Még az a pajzán huncut mosoly is stimmelt..
2018. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Agyhalott fideszesek értek el 2/3-ot harmadszorra. Akkor az ellenzék micsoda, egyiptomi múmia?
2018. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14#, nem a fideszes szavazókról van szó, nem a Fideszről. A Fidesz zseniális, a szavazóbázisuk meg többnyire idióta. Ahogy az ellenzéki is az.
2018. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!